Alergolog W Okolicach Byczyna

Przychodnia Specjalistyczna "MEDYK" - Poradnia alergologiczna

98-300 Wieluń

U pani doktor leczę się od 11 lat. Leczę się ja, mój syn a ostatnio na wizytę wzięłam również tatę-osobę starszą. Za każdym razem pani doktor podchodzi do wizyty profesjonalnie, poświęca czasu tak dużo jak trzeba. Ratuje mi życie (w dosłownym tego słowa znaczeniu) pod kątem astmy a dziecku (kiedy skończył tylko 1,5 roku a ma 13 lat) zawsze pomogła jako pediatra i alergolog. Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Anna Rybczyńska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Sieradzka 23
98-300 Wieluń

Jestem pod wrażeniem. Świetna organizacja pracy: umawiła mnie na godzinę i o tej weszłam. Dostałam konkretne informacje po badaniu. Wytłumaczone: co, jak i dlaczego. Poczekałam, czy i leczenie będzie równie dobre, jak moje odczucia i teraz z pełną odpowiedzialnoscią mogę polecić doktor Rybczyńską

Opinia dodana przez: Grażyna

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

Ona jest najmilsza. Jak kogo spotkam na mieście to nu mówię o niej.Tak ją kocham. Malutka pacjętka. A wszysty mówią że , jestem zuch

lek. med. Wiesława Braun

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Indywidualna Praktyka Lekarska Wiesława Braun
Myjomice 98
Kępno

jestem bardzo zadowolona z pani doktor... dodam ze od 6 lat jestem jej pacjetka i nigdy nie zawiodlam

Opinia dodana przez: angela

Słowackiego 13a