Alergolog W Okolicach Darłowo

Usługi Medyczne Małgorzata Kałużna

Koszalin

Polecam, Pani Doktor miła, cierpliwie wytłumaczyła na czym polega choroba i jak należy postepować, dziecko przy pierwszej wizycie zostało kompleksowo przebadane, wizyta na godzinę, bez kolejki w wyznaczonym dniu i wszystko w ramach NFZ.

Opinia dodana przez: anna

Jabłoniowa 24
Koszalin

Kompetentny, profesjonalny, konkretny. Świetny lekarz.

Kompetentny, profesjonalny, konkretny. Świetny lekarz.

Fiedlera 3
Słupsk

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do pacjenta jak i do rodzica. Jeszcze nikt do tej pory nie zbadał mojego dziecka w taki sposób jak zrobił to doktor. Wytłumaczył mi wszystko, dawkowanie leków bardzo szczegółowo opisane, podejście do dziecka - rewelacja. Godny polecenia pediatra.

Opinia dodana przez: Aga

lekarz Grażyna Stanisławska

Alergolog, Pediatra

Staszica 8a
75-710 Koszalin

BARDZO ALE TO BARDZO DOBRY PULMONOLOG JUSZ LECZYMY TAM CÓRKĘ PONAD 5 LAT ALE SA REZULTATY . JESTESMY JAKO RODZICE ZADOWOLENI Z PANI DOKTOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!

MIĘDZYZAKŁADOWA PRZYCHODNIA REHABILITACYJNA PRZY GRYF SPÓŁKA Z O.O.
SZCZECIŃSKA 59 A
76-200 Słupsk

Lecze się już u doktora od 2009 roku. Jest przemiły, bardzo kompetentny i uprzejmy, nie zgadzam się z niemiłymi opiniami dotyczącymi np tego że nie stosuje nowych metod leczenia. Stosuje i to wiele metod np odczulanie, które wielu osobom bardzo pomaga, jeżeli komuś nie pomaga to jego problem, bo decydował się na to podpisując oświadczenie, że zgadza się na to leczenie pomimo że w niektórych przypadkach może nie przynieść skutku. Albo nażre się orzechów albo czekolady przed zastrzykiem to niech do nikogo nie ma pretensji tylko do siebie, że leczenie jest nieskuteczne. Pielęgniarka towarzysząca doktorowi również bardzo przemiła i robiąca bezbolesne zastrzyki, bardzo ładna i delikatna. POLECAM!!!

Modrzejewskiej 2 lok. 2
Koszalin

Ja natomiast polecam. To lekarz który nie mówi tego na co oczekuje pacjent. Jest konkretny i bardziej zwraca uwagę na skutki jakie może spowodować przewlekła alergia np astmę. To dlatego np:wnikliwie osłuchuje układ oddechowy. Alergia jest praktycznie niewyleczalna i większość osób liczy na cudowne uzdrowienie przez lekarza. Więcej w tym temacie ma do powiedzenia od lekarza ma organizm. Nie eksperymentuje z lekami aby nie wyrządzić szkód
choremu. Przykład: przepisał mi lek "Cezara" gdy tylko
się ukazał wręczając mi również receptę na stary lek.
Po 3 dniach po tym leku zacząłem puchnąć, odrzuciłem go jak mi przedtem zalecił przechodząc na "stary" lek w który mnie zabezpieczył. Czy można więcej żądać?
Uważam, że jest lekarzem rzetelnym a nie słownym
cudotwórcą czego niektórzy oczekują. To wynika przede wszystkim z tego, że na alergię nie ma leków a lekarz łagodzi jedynie objawy tej choroby.

Opinia dodana przez: Wojtek

ulica Jabłoniowa 24 b/c
75-679 Koszalin

Oddziały i inne komórki opieki szpitalnej
Hubalczyków 1
76-200 Słupsk