Alergolog W Okolicach Grabów Nad Prosną

Przychodnia Specjalistyczna "MEDYK" - Poradnia alergologiczna

Wieluń

U pani doktor leczę się od 11 lat. Leczę się ja, mój syn a ostatnio na wizytę wzięłam również tatę-osobę starszą. Za każdym razem pani doktor podchodzi do wizyty profesjonalnie, poświęca czasu tak dużo jak trzeba. Ratuje mi życie (w dosłownym tego słowa znaczeniu) pod kątem astmy a dziecku (kiedy skończył tylko 1,5 roku a ma 13 lat) zawsze pomogła jako pediatra i alergolog. Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Aneta

Ostrów Wielkopolski

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

lekarz Anna Rybczyńska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Sieradzka 23
Wieluń

Mieliśmy problem z ze swoją córeczką, tzn. zaczęła gorączkować.Od razu poszliśmy do Pani doktor. Doktor wytłumaczyła nam, że przyczyn wysokiej gorączki może być kilka. Ponieważ po zbadaniu nie stwierdziła zmian w płucach a i w buzi i na ciele nic nie było dała leki przeciwgorączkowe i kazała nawadniać a my mieliśmy ją obserwować. Powiedziała na co mamy zwrócić uwagę w domu. Okazało się, że rzeczywiście wyszły zmiany, pojechaliśmy więc znów do doktor a ona badając Karinkę powiedziała, że teraz już na 100% widzi, że to bostonka o której też mówiła na początku, że może być. Mąż powiedział, że "szacun" i ja tez uważam, że można ufać jej wiedzy i doświadczeniu. Poza tym widzę, że Doktor kocha dzieci. Lekarka godna polecenia.

Opinia dodana przez: Amor

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
Kalisz

Ona jest najmilsza. Jak kogo spotkam na mieście to nu mówię o niej.Tak ją kocham. Malutka pacjętka. A wszysty mówią że , jestem zuch

Konsylium
Podkowińskiego 2
Kalisz

NIE WIEM SKĄD SIĘ BIORĄ TE NEGATYWNE OPINIE. JA Z SYNKIEM TRAFIŁAM DO PANI DOKTOR I PO KILKU MIESIĄC LECZENIA DZIECKO MAM ZDROWE I BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA Z PANI DOKTOR. SUPER PODEJŚCIE DO DZIECKA.

lek. med. Wiesława Braun

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Indywidualna Praktyka Lekarska Wiesława Braun
Myjomice 98
Kępno

jestem bardzo zadowolona z pani doktor... dodam ze od 6 lat jestem jej pacjetka i nigdy nie zawiodlam

Opinia dodana przez: angela

Sadowa 14b
Kalisz

Bardzo dobry lekarz, jeśli chodzi o poświęcony czas, bez jakichkolwiek zastrzeżeń, to zależy od pacjenta czy chce się leczyć czy nie, profesjonalne podejście. Córka czuje się świetnie. Lekarz godny polecenia. Miła i sympatyczna

Ostrów Wielkopolski

Rewelacyjny lekarz,więcej takich.Nigdy nie odmawia pomocy.Zawsze służy DOBRĄ radą.Dzięki p.doktor moja córka pomału zapomina o chorobie-DZIĘKUJE.

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej U. Janaik-Przybylskiej i A. Przybylskiego
Poznańska 69a
Kalisz

Bardzo kompetentny lekarz. Dokładn ie tłumaczy daną jednostkę chorobową. Zna się na leczeniu i najnowszych trendach w alergologii

NZOZ ESKULAP SP. zo.o.
ulica Popiełuszki 2