Alergolog W Okolicach Grabów Nad Prosną

Przychodnia Specjalistyczna "MEDYK" - Poradnia alergologiczna

98-300 Wieluń

U pani doktor leczę się od 11 lat. Leczę się ja, mój syn a ostatnio na wizytę wzięłam również tatę-osobę starszą. Za każdym razem pani doktor podchodzi do wizyty profesjonalnie, poświęca czasu tak dużo jak trzeba. Ratuje mi życie (w dosłownym tego słowa znaczeniu) pod kątem astmy a dziecku (kiedy skończył tylko 1,5 roku a ma 13 lat) zawsze pomogła jako pediatra i alergolog. Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Aneta

63-400 Ostrów Wielkopolski

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

lekarz Anna Rybczyńska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Sieradzka 23
98-300 Wieluń

Jestem pod wrażeniem. Świetna organizacja pracy: umawiła mnie na godzinę i o tej weszłam. Dostałam konkretne informacje po badaniu. Wytłumaczone: co, jak i dlaczego. Poczekałam, czy i leczenie będzie równie dobre, jak moje odczucia i teraz z pełną odpowiedzialnoscią mogę polecić doktor Rybczyńską

Opinia dodana przez: Grażyna

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

Ona jest najmilsza. Jak kogo spotkam na mieście to nu mówię o niej.Tak ją kocham. Malutka pacjętka. A wszysty mówią że , jestem zuch

Konsylium
Podkowińskiego 2
Kalisz

NIE WIEM SKĄD SIĘ BIORĄ TE NEGATYWNE OPINIE. JA Z SYNKIEM TRAFIŁAM DO PANI DOKTOR I PO KILKU MIESIĄC LECZENIA DZIECKO MAM ZDROWE I BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA Z PANI DOKTOR. SUPER PODEJŚCIE DO DZIECKA.

lek. med. Wiesława Braun

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Indywidualna Praktyka Lekarska Wiesława Braun
Myjomice 98
Kępno

jestem bardzo zadowolona z pani doktor... dodam ze od 6 lat jestem jej pacjetka i nigdy nie zawiodlam

Opinia dodana przez: angela

Sadowa 14b
Kalisz

Bardzo dobry lekarz, jeśli chodzi o poświęcony czas, bez jakichkolwiek zastrzeżeń, to zależy od pacjenta czy chce się leczyć czy nie, profesjonalne podejście. Córka czuje się świetnie. Lekarz godny polecenia. Miła i sympatyczna

Ostrów Wielkopolski

Rewelacyjny lekarz,więcej takich.Nigdy nie odmawia pomocy.Zawsze służy DOBRĄ radą.Dzięki p.doktor moja córka pomału zapomina o chorobie-DZIĘKUJE.

Zakład Opieki Zdrowotnej Urszuli Janiak Przybylskiej i Stefana Przybylskiego
Poznańska 69A
62-800 Kalisz

Bardzo kompetentny lekarz. Dokładn ie tłumaczy daną jednostkę chorobową. Zna się na leczeniu i najnowszych trendach w alergologii

Lux Med
Mickiewicza 128a