Alergolog W Okolicach Kietrz

Gabinet Alergologiczno-Internistyczny

44-200 None

Bardzo się cieszę, że pani doktor przyjmuje już w moim mieście (C.M. Medhouse). Dzieki temu mogłem do niej szybko trafić z dzieckiem. Bardzo dobra i fachowa opieka! polecam!

Opinia dodana przez: pacjent

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

Bardzo dobry lekarz, świetnie zorientowany w alergologii, kulturalny dla pacjenta. Nigdzie się nie spieszy, cierpliwie wszystko tłumaczy.

Opinia dodana przez: Anonim Anonim

Medikor

44-253 Rybnik

A ma ktoś może nowy nr.telefonu aby się zarejestrować do Pana doktor.Mam przyjechac do kontroli ale nie mogę się dodzwonic a naprawdę LEKARZ SUPER!! godny polecenia.

Opinia dodana przez: Klaudia

Rybnik

Bardzo mądra i uczciwa lekarka. Gorąco polecam!

Bardzo mądra i uczciwa lekarka. Gorąco polecam!

Rynek 19
Żory

Efekty leczenia są super - córka normalnie jeździ na obozy sportowe, chociaż wcześniej nie mogła, bo leki zapisywane przez innych lekarzy nie pomagały. Fakt, że pani dr. bywa czasem chłodna, ale chyba nie o to chodzi, żeby lekarz był straszliwie miły, ale dobry. Nie mam jej profesjonalizmowi nic do zarzucenia. Trzeba przyznać, że leczenie drogo wychodzi, bo wizyta 90 zł plus leki, ale dziecko funkcjonuje przez to normalnie.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hipokrates" s.c.

32-650 Kęty

Profesjonalista wysokiej klasy. Po wielu nieudanych poszukiwaniach dobrego alergologa wreszcie trafiłem na rewelacyjnego specjalistę, dzięki któremu przede wszystkim wiem na co jestem uczulony i który w skuteczny sposób mnie leczy. Polecam wszystkim "kichaczom". Tomasz Dz.

NZOZ Poradnia Alergologiczna
Książęca 12
47-400 Racibórz

Bardzo doświadczony lekarz,który leczy moje drugie pokolenie.Można naprawdę zaufać.Polecam wszystkim.

Damrota 18
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor jest uprzejma i świetnie potrafiła dobrać mi leki na moje dolegliwości ;)

ulica Chodowieckiego 7
48-300 Nysa

Leczę u tej pani doktor moją córkę już 9 lat i nie narzekam. Zawsze jest miła i uśmiechnięta,odpowiada na każde moje wątpliwości,a dodam tylko że leczę dziecko tylko na koszt nfz.

Opinia dodana przez: Anonim 35

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Polecam pania doktor. Ma tlumy pacjentow czekajacych w kolejce a mimo to podczas wizyty nie ponagla,zajmuje sie dzieckiem,rozmawia z nim. Wola dzieci po imieniu do gabinetu. Sam gabinet jak na mozliwosci poradni ma dopasowany do potrzeb dzieci:klocki,stoliczek z kredkami. Robi bardzo szeroki wywiad,zleca badania i dopiero podaje diagnoze.