Alergolog W Okolicach Kosów Lacki

Mickiewicza 12
07-100 Węgrów

Doktor Janusz jest dobrym lekarzem a nie tak jak pani alergolog Anna Sołowińska co do kilku lat nie zmieniła leków i po siedmiu latach zrobiła testy alergologiczne

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

W kwietniu 2015r wystąpiły u mnie silne duszności, które nasilały sie w nocy dodatkowo był katar i łzawiące oczy. Trafiłam do dr Ratyńskiego i nie żałuje! Po 1 lub 2 wizycie stwierdził u mnie astmę oskrzelowa wykonał szereg badań(spirometria, rtg płuc, testy alergiczne, ekg)i co wizytę zleca chociażby morfologię zeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Polecam z całego serca!!! Jest bardzo uprzejmy i odpowiada na każde pytanie dogłębnie!

Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Joanna Orchowska

Sokołowska 81 lok. 30
Siedlce

Bardzo dobra pani doktor, dla mojej córki leki ustawiła tak dobrze,że objawy astmy i alergii stały się zupełnie "nieobecne". Po doświadczeniach z innymi "lekarzami" tej specjalizacji mogę powiedzieć ,że dr Orchowska jest najlepsza.

Joanna Tylżanowska-Kisiel

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Siedlcach
ul. Kleeberga 2C
Siedlce

Bardzo dobra lekarz znająca się na kilku specjalizacjach.W 100% mogę ją polecić wszystkim młodym mamom,bo moje dziecko jest tylko jej pacjentem już od 6 lat.Odpowie na wszystkie pytania,doradzi.Bardzo miła dla dzieci.

Opinia dodana przez: Elżbieta

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Jestem wdzieczna Pani doktor, ze zajęła sie moim synem. Podjela leczenie ktore pomogło mojemu dwuletniemu synowi. Zlecila duzo badań zeby postawić diagnoze i poszukac przyczyn. Dobrala odpowiednie leki. Dodam ze nie chodze do niej prywatnie.

Opinia dodana przez: żaneta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergik"
Szpitalna 2/6
18-200 Wysokie Mazowieckie