Alergolog W Okolicach Krzywiń

Alergolog, Internista

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

Polecam z czystym sumieniem ! Bardzo dobry lekarz / specjalista i bardzo dobry kontakt z pacjentem . Nigdy nie spotkałam tak kontaktowego, ciepłego i życzliwego lekarza. Lekarz wspaniały i oddany swojej pracy. Polecam i każdemu życzę trafić w takie ręce. pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Marek

ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

Uczeszczam do pani dr Wykrętowicz od 3 roku żyćia a mam 25 choruję na astmę i alergię i nie da się opisać jaką prace ale też serca jakie włożyła w to bym mógł normanie fukcjonować ,więc napiszisze tak , że to bardzo dobry specjalista godny polecenia .

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

pulmunolog

Leszno

Bardzo miła lekarka ma podejście do dzieci jestem z Pani świderskiej bardzo zadowolona polecam:)

Empatia Ośrodek Psychoterapii
ul. Mickiewicza 31
Poznań

Jestem zadowolony.Bardzo dobry lekarz.Polecam,pomógł mi.

Jestem zadowolony.Bardzo dobry lekarz.Polecam,pomógł mi.

Tumska 10
62-200 Gniezno

Leczę dzieci u Pana doktora od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona , zawsze trafia z diagnozą, zawsze umie im pomóc, moje dzieci go bardzo lubią. Zawsze uprzejmy poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam wszystkim rodzicom

Sportowa 9a
Środa Wielkopolska

Bardzo dobry lekarz,dziecko jest dokładnie zbadane.Ufam Pani Doktor,ani razu się na niej nie zawiodłam.Jeżdźę już 6lat,mój synek przez ten czas dostał tylko dwa razy antybiotyk,(gdybym go leczyła w naszej przychodni,antybiotyk by był serwowany przy każdym "kataże").Jestem bardzo zadowolona.Polecam!

Płowiecka 8a
60-277 Poznań

Zostałyśmy z córką obsłużone kompleksowo. Nie mam żadnych uwag po pierwszej wizycie. Profesjonalne podejście, wyciszony telefon, terminowość.

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jolanta Silska-Hałupka

Alergolog, Pediatra

Gabinet Lekarski Alergologiczny
os. Tysiąclecia 5 lok. 2
61-255 Poznań

Z czystym sumieniem mogę polecić. Pani doktor jest doświadczoną profesjonalistką, bardzo dobrym alergologiem, pulmonologiem i pediatrą leczącym wg nowych standardów, jest zawsze przygotowana do mojej wizyty. Jestem alergiczką od 15 lat, a od kiedy zaczęłam się u Pani doktor leczyć, praktycznie zapomniałam o wszystkich dolegliwościach. Na miejscu można wykonać testy, spirometrię, odczulać się oczywiście. Sama Pani doktor jest bardzo miłą, sympatyczną osobą i poświęca czas pacjentowi, a dla mnie osobiście jest to bardzo ważna cecha.

Opinia dodana przez: Alergik juliahalupka

Niepubliczny Zakład Opieki Neuropsychiatrycznej "OSKAR" Sp. c.
Paderewskiego 1A/G
64-000 Kościan

Na pierwszej wizycie miałem mieszane odczucia.Po następnych wizytach zmieniłem zdanie ponieważ diagnoza była trafna i szybka, kompleksowe badania, dobra interpretacja wyników i umiejętność wysłuchania pacjenta.

Opinia dodana przez: Michał