Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Alergolog Łaziska Górne

- 2 lekarzy
# 1

Proelmed
Łaziska Górne
Łaziska Górne

Średnia ocen: 4,4/5

Myślę, że moja opinia jest jak najbardziej stosowna. Leczyłam się u Pani Ewy od 7 roku życia. Byłam chora 6 ...

Myślę, że moja opinia jest jak najbardziej stosowna. Leczyłam się u Pani Ewy od 7 roku życia. Byłam chora 6 razy do roku, standardowo wiosna i jesień + inne pory roku. Lekarze rodzinni przepisywali antybiotyki do tego stopnia, że mój organizm już po prostu na nie nie reagował. Trafiłam do dr Urbaniec, po testach wyszło, że jestem nietypowym alergikiem gdyż uczulenie miałam i na roztocza i na pyłki (gdzie przeważnie alergicy reagują ja jedno z nich) do tego astma oskrzelowa. Odczulałam się 5 lat! Wraz z serią wziewów, ale co się okazało? Wyszłam z tego. Mogę wychodzić wiosną bez chusteczek w torebce i normalnie sprzątać dom bez leków przeciwalergicznych i calcium litrami :) Nie mam już przy sobie Ventolinu na astmę. Po 5 latach wróciłam jedynie z zapaleniem oskrzeli gdzie ponownie lekarze rodzinni nie dawali rady- seria antybiotyków przez miesiąc (6 różnych). I znowu wystarczyły leki doraźne, ale odpowiednio dobrane. To bardzo doby specjalista! Polecam.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Małgosia
# 2Łaziska Górne

Średnia ocen: 4,2/5

Polecam. Wizyta nie droga, poświęca dużo czasu pacjentowi wszystko skrupulatnie tłumacząc. Jeżeli ktoś chce się naukowo zagłębić w sprawę swojej ...

Polecam. Wizyta nie droga, poświęca dużo czasu pacjentowi wszystko skrupulatnie tłumacząc. Jeżeli ktoś chce się naukowo zagłębić w sprawę swojej choroby to od razu jest w stanie poprowadzić rozmowę na wyższym poziomie i wszystko szczegółowo wyjaśnić. Jeszcze raz polecam.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: AnonimCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat