Alergolog Łaziska Górne

Proelmed
Łaziska Górne
43-190 Łaziska Górne

Myślę, że moja opinia jest jak najbardziej stosowna. Leczyłam się u Pani Ewy od 7 roku życia. Byłam chora 6 razy do roku, standardowo wiosna i jesień + inne pory roku. Lekarze rodzinni przepisywali antybiotyki do tego stopnia, że mój organizm już po prostu na nie nie reagował. Trafiłam do dr Urbaniec, po testach wyszło, że jestem nietypowym alergikiem gdyż uczulenie miałam i na roztocza i na pyłki (gdzie przeważnie alergicy reagują ja jedno z nich) do tego astma oskrzelowa. Odczulałam się 5 lat! Wraz z serią wziewów, ale co się okazało? Wyszłam z tego. Mogę wychodzić wiosną bez chusteczek w torebce i normalnie sprzątać dom bez leków przeciwalergicznych i calcium litrami :) Nie mam już przy sobie Ventolinu na astmę. Po 5 latach wróciłam jedynie z zapaleniem oskrzeli gdzie ponownie lekarze rodzinni nie dawali rady- seria antybiotyków przez miesiąc (6 różnych). I znowu wystarczyły leki doraźne, ale odpowiednio dobrane. To bardzo doby specjalista! Polecam.

Opinia dodana przez: Małgosia

Łaziska Górne

Polecam. Wizyta nie droga, poświęca dużo czasu pacjentowi wszystko skrupulatnie tłumacząc. Jeżeli ktoś chce się naukowo zagłębić w sprawę swojej choroby to od razu jest w stanie poprowadzić rozmowę na wyższym poziomie i wszystko szczegółowo wyjaśnić. Jeszcze raz polecam.