Alergolog W Okolicach Łochów

Bursztynowa 2 (Kolmed)

Leczę się u doktora Szewczyka juz kilka lat i szczerze go polecam. Kompleksowo podchodzi do problemu, tłumaczy chorobę. Wiem co mi dolega, jakie sa rokowania, czego mogę się spodziewać. Godny polecenia w 100%!

Opinia dodana przez: Beata

Mickiewicza 12
07-100 Węgrów

Doktor Janusz jest dobrym lekarzem a nie tak jak pani alergolog Anna Sołowińska co do kilku lat nie zmieniła leków i po siedmiu latach zrobiła testy alergologiczne

Rydla 79

Rewelacyjny lekarz. Leczyła mnie od 3 roku życia na astmę oskrzelową. Dziś mam 20 i o astmie zostały tylko wspomnienia.;) Udzielała mi pomocy w każdej sytuacji. Korzystałam z jej pomocy w przychodni, w gabinecie jak i w domu. Naprawdę warty polecenia lekarz.

Aleksandrów Drugi, Warszawa

Pani bardzo miła, zbadała moje dziecko i wydawała się przejęta jego chorobą, widziałem że chcę nam pomóc najlepiej jak potrafi. Dobre podejście, oby tak dalej! Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: profesorek czarny.pomornik

3 Maja 14 lok. 18
Ząbki

Witam .

Witam .
Jestem Mama synka Władysława ma 2.5 roku odkąd trafiliśmy do Pani dr.Wilczyńskiej mój synek od roku nie wie co to antybiotyk. szczególności ból ucha czy infekcje . Trzeba zaufać pani dr i uważnie słuchać wskazówek - kierować się nimi a będą 100 % rezultaty . Wspaniała osoba i doktor zawsze doradzi a przede wszystkim wysłucha. Dziękujemy !!!

dr n. med. Andrzej Wojdas

Alergolog, Laryngolog

Klinika Laryngologii Wojskowy Instytut Medyczny
ul. Szaserów 38; Warszawa

Wspaniały lekarz , choc może troszkę oschły w "obejściu" to po bliższym poznaniu bardzo miły ,znakomity specjalista , zdecydowany w stawianiu diagnozy , poświęca pacjentowi dużo czasu , odpowie na kazde pytanie a najważniejsze - skuteczny !!!

Aleksandrów Drugi, Warszawa

Lekarz nie musi być sympatyczny! Lekarz ma być skuteczny. Owszem Pani doktor nie tryska humorem, ale wyleczyła mnie z astmy i braku odporności 20 lat temu w trudnych czasach. I za to jestem jej wdzięczna:)

Opinia dodana przez: Agnieszka

Aleksandrów Drugi, Warszawa

lekarz poświęcił mi dużo czasu i uwagi. Przekazał cenne dodatkowe informacje o których dowiedziałem się po raz pierwszy - pomimo wizyt z tym samym problemem u innych lekarzy.
polecam

polecam

Akacjowa 2
05-070 Sulejówek

dr Surowska leczy jak wiatr zawieje, raz lepiej raz gorzej. Przepisuje syropki, które ani pomagają ani szkodzą, za każdym razem te same, oczywiście na alergie. Mam wrażenie, że każdy mały pacjent dostaje te same leki. Na ostatniej wizycie kazała odrzucić leki z karty wypisu ze szpitala na rzecz tych, które sama wypisała... i kogo tu słuchać

Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Elżbieta Raczko

Alergolog, Internista

11 listopada 4/14
05-300 Mińsk Mazowiecki

Bardzo miła Pani, ma świetne podejście do maluszków - moja 5-miesięczna córa prawie cały czas się u niej śmiała, mówi rzeczowo i zrozumiale, polecam!