Alergolog W Okolicach Nowa Dęba

Wolny termin: 26 Lut o 07:30. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
Sandomierz

Pani doktor jest najlpszym lekarzem jakiego znam. Zawsze poświęca duzo czasu pacjentom, nigdy nie odmawia. Z czystym sumieniem mogę wszytski polecić Panią doktor!!!

serdecznie polecam,pani doktor poswiecila mi duzo czasu i uwagi.swietny lekarz

serdecznie polecam,pani doktor poswiecila mi duzo czasu i uwagi.swietny lekarz

Centrum Medyczne Liszki
469
Liszki

Z pomocy Pani doktor korzystaliśmy wiele razy(2 dzieci alergików). Zanim trafiliśmy do najlepszego lekarza - Pani Jedynak-Wąsowicz "odwiedziliśmy" kilku innych specjalistów. Nigdzie nie spotkaliśmy się z tak rzetelnym podejściem do leczenia i z tak miłym lekarzem. W 100% polecamy.

Opinia dodana przez: Irek Klimas

Jabłońskiego 2/4
Rzeszów

Pani doktor wyjaśnia wszystko na temat choroby bardzo dokładnie i konkretnie. Jest uprzejma i miła. Pomogła mi przy leczeniu AZS.

Centerned
Tarnów
Tarnów

Profesjonalne podejście do pacjenta,a co najważniejsze szybka diagnoza. Polecam wizytę u Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Grzegorz

Warzywna 3
Rzeszów

Byliśmy umówieni na 15 a przyjeła nas o 18.00 Jechalismy tam ponad 1 godzine!!! Pani dr < szkoda, ze ma ten tytuł> w miedzyczasie wyszłam na herbatke w przychodni! nie bylo jej ponad 30 min. A gdy doszło do nas <a bylismy ostatni> to powiedziala, ze nas nie przyjmie. Po ubłaganiu bo byla to nasza deska ratunku- przyjela nas po to, by dac nam swoj nr komorkowy do prywatnego gabinetu. Moze i Pani Dr ma wiedze, ale oprocz tego wazniejsze jest podejscie i chec niesienia pomocy. Nie otrzymalismy pomocy od Pani Dr. Nie polecam!!!

Stalowa Wola

gburowata, niemiła , niestabilna emocjonalnie, powinna sie leczyc u psychiatrów , niekompetentna , po prostu tragedia!!!!

lekarz Leszek Solarz

Alergolog, Pediatra