Chirurg Ogólny W Okolicach Grabów Nad Prosną

Im. Zygmunta Patryna

98-300, Wieluń

Lekarz godny polecenia. Świetne podejście do pacjenta i ogromna wiedza medyczna. Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy chirurga.

Szpital Zespolony Perzyny

62-800, Kalisz

Lekarz chirurg jeden z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, fachowy komunikatywny, dokładny w badaniu i leczeniu. Jest to opinia nie tylko moja jako pacjenta ale i podsłuchana pod drzwiami gabinetu chirurgicznego przy ul. Kordeckiego innych pacjentów. Po usunięciu woreczka żółciowego w szpitalu przez Dr J. Biernackiego nie było żadnych dolegliwości i komplikacji. Dziękuję !!!.

Opinia dodana przez: Romuald

Limanowskiego
Ostrów Wielkopolski

Pan dr Malkowski to kompetentny lekarz, ma wspaniałe podejście do pacjenta, Będąc u niego człowiek wie że dokonał dobrego wyboru. To człowiek bardzo kulturalny i grzeczny. Polecam!!

Zespól Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie
ulica Św. Jana 9
62-200, Gniezno

Pan Doktor jest kompetentny i rzeczowy, bardzo zaangażowany, spokojnie odpowiada na pytania, polecam.

Opinia dodana przez: Karina

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800, Kalisz

Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Profesjonalne,życiowe podejście w którym priorytetem jest pacjent. Wszystko na wysokim poziomie życzliwy uśmiechnięty na co dzień. Nigdy nie spotkałam się z tak sympatycznym i fachowym podejściem do pacjenta. Jeśli ktoś szuka znakomitego chirurga serdecznie polecam. Takich jak Pan dr.Hajdukiewicz potrzeba więcej.

Opinia dodana przez: Magdalena Kasprzak

Szpital

98-400, Wieruszów

Świetny lekarz- chirurg, do tego sympayczny, godny polecenia, oby więcej takich lekarzy

lekarz Stefan Pielok

Chirurg ogólny, Ortopeda

Wał Staromiejski 5
62-800, Kalisz

Dziękuję Panie Doktorze. Tak jak wcześniej ktoś napisał " lekarz,który nie zpomniał być człowiekiem" Leokadia z Poznania

Opinia dodana przez: Leokadia
Chirurg ogólny Łódź dr n. med. Włodzimierz Koptas

Medicover
Al. Piłsudskiego 3
90-368, Łódź

WItam.Jestem po usunięciu tarczycy z guzami przez Pana Włodzimierza Koptasa I Ekipę w Tomaszowie Mazowieckim.Mimo mego osłabienia przed operacją wszystko skończyło się sukcesem.Dziękuję i Panu i Wszystkim z Tomaszowa Mazowieckiego

Opinia dodana przez: Marcin

oddział chirurgii dziecięcej

63-400, Ostrów Wielkopolski

najlepszy chirurg dziecięcy jakiego spotkałam. moje dziecko nie chce słyszeć o jakimkolwiek innym lekarzu

Opinia dodana przez: Magda

Ostrów Wielkopolski

Doktor Michał Kasznia to super lekarz, wspaniały człowiek i przede wszystkim doskonały specjalista. W zakresie chirurgii jak i medycyny estetycznej podejmuje trafne decyzje, które są poparte ogromną wiedzą i kompetencjami. Jestem pacjentką Pana doktora już od kilku zabiegów (medycyna estetyczna i jeden zabieg laparoskopii w szpitalu) i zawsze jestem bardzo zadowolona z efektów jego pracy. Polecam.

Opinia dodana przez: Monika