chirurg ogólny radom

dr Łukasz Gawroński

Radom

Zawodowiec super doktor najlepszy chirurg jakiego spotkałam :) .........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Opinia dodana przez: Ewa

Małgorzata Dulska

Chirurg ogólny   (+2 więcej)

Łąkowa 48
Radom

Pani doktor jest super-delikatna i świetny stomatolog. Mam jej 20-letnie plomby i nadal są bez zarzutu. Pozdrawiam serdecznie:)

Opinia dodana przez: 1polly 1polly

dr n. med. Bolesław Linda

Chirurg ogólny   (+2 więcej)

Niedziałkowskiego 19/21
Radom

Bardzo miły i kompetentny. Wszystko dokładnie wytłumaczył także polecam.

Bardzo miły i kompetentny. Wszystko dokładnie wytłumaczył także polecam.

lekarz Piotr Roczniak

None
Północna 11
Radom

Wspaniały człowiek i lekarz.Super kompetentny, cierpliwy i konkretny.Bardzo dziękuję za wszystko co Pan zrobił i robi dla mnie.

Opinia dodana przez: irena

lekarz Dariusz Orczykowski

WSzS w Radomiu

Radom

Jest świetny!!! Bardzo miły i dba o pacjentów. Jako pierwszy udzielił fachowej konsultacji i przeprowadził zabieg wycięcia torbieli . Polecam ...

Jest świetny!!! Bardzo miły i dba o pacjentów. Jako pierwszy udzielił fachowej konsultacji i przeprowadził zabieg wycięcia torbieli . Polecam :)

Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Robert Rojewski

RSzS -Poradnia Specjalistyczna
ulica Lekarska 4
Radom

Godny polecenia lekarz. Pomógł mi w bardzo uciążliwej dolegliwości. Nadzwyczaj szybko doszedłem do siebie. Sympatyczny facet.

Opinia dodana przez: Marek M

lekarz Tomasz Szadkowski

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
Radom

Pan doktor wykonywał u mnie zabieg przepukliny.. Po zabiegu przyszedł sprawdzić jak się czuje, powiedział co i jak u mnie zastosował .Rano już po wypisie , odwiedził mnie ponownie i zostawił swój numer telefonu .Zaznaczył, że w razie jakby się cos działo , mam dzwonić ..Bardzo miły i godny polecenia lekarz.. Podejście do pacjenta bez zastrzeżeń.

lekarz Jacek Sobaszek

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
Radom

Bardzo dobry chirurg z ludzkim podejsciem do chorego.
uprzejmie i rzeczowo wyjaśnia badanie i przyczyny dolegliwości,
Człowiek chory odnajduje w ...

Bardzo dobry chirurg z ludzkim podejsciem do chorego.
uprzejmie i rzeczowo wyjaśnia badanie i przyczyny dolegliwości,
Człowiek chory odnajduje w tym lekarzu prawdziwego

lekarz Robert Kozieł

Radom

Pełen profesjonalizm . Takich lekarzy w Polsce potrzeba . Podejście do pacjenta maxymalne. Polecam wszystkim

Opinia dodana przez: Seba

lekarz Dariusz Szewczyk