chirurg ogólny radom

dr Łukasz Gawroński

Radom

Bez wątpienia waściwy człowiek na właściwym miejscu. Godny polecebia specjalista.

lekarz Fawaz Ahmad

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego
Tochtermana 1
Radom

Naprawdę godny polecenia robiłam usg u doktora sprawdzał kilka razy i dokładnie wszystko powiedział POLECAM

Małgorzata Dulska

Chirurg ogólny   (+2 więcej)

Łąkowa 48
Radom

Pani doktor jest super-delikatna i świetny stomatolog. Mam jej 20-letnie plomby i nadal są bez zarzutu. Pozdrawiam serdecznie:)

Opinia dodana przez: 1polly 1polly

dr n. med. Bolesław Linda

Chirurg ogólny   (+2 więcej)

Niedziałkowskiego 19/21
Radom

Bardzo miły i kompetentny. Wszystko dokładnie wytłumaczył także polecam.

Bardzo miły i kompetentny. Wszystko dokładnie wytłumaczył także polecam.

lekarz Piotr Roczniak

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

None
Północna 11
Radom

Wspaniały człowiek i lekarz.Super kompetentny, cierpliwy i konkretny.Bardzo dziękuję za wszystko co Pan zrobił i robi dla mnie.

Opinia dodana przez: irena

lekarz Dariusz Orczykowski

WSzS w Radomiu

Radom

Wspaniały lekarz. Uważam, że uratował mi życie. Pomimo wielu obowiązków interesuje się pacjentem. Człowiek o dużej kulturze osobistej. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Robert Rojewski

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

RSzS -Poradnia Specjalistyczna
ulica Lekarska 4
Radom

Godny polecenia lekarz. Pomógł mi w bardzo uciążliwej dolegliwości. Nadzwyczaj szybko doszedłem do siebie. Sympatyczny facet.

Opinia dodana przez: Marek M

lekarz Tomasz Szadkowski

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
Radom

Polecam Pana doktora w 100% jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie.Dba o dobro pacjenta, jest miły i delikatny.

Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Jacek Sobaszek

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
Radom

Polecam w 100%. Bardzo kontaktowy, uprzejmy i serdeczny lekarz. Wszystko objaśnia bardzo szczegółowo, tłumaczy cierpliwie. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

lekarz Robert Kozieł

Radom

Pełen profesjonalizm . Takich lekarzy w Polsce potrzeba . Podejście do pacjenta maxymalne. Polecam wszystkim

Opinia dodana przez: Seba