Sady

gabinet
os.Stare Sady 72/13
98-300 Wieluń

Lekarz godny polecenia.Prowadził moją pierwszą ciążę, jestem bardzo zadowolona.W szpitalu zawsze troszczy się o swoje pacjentki,robił mi cesarke.

os. Stare Sady 20c
98-300 Wieluń

Doktor prowadził moja ciaże i jestem z niego bardzo zadowolona. bardzo miły i kompetentny. Zdecydowanie polecam.

Przychodnia "SADY"
Pocieszka 11
25-519 Kielce

Witam,

Witam,
Możecie mi nie wierzyć, ale przez tą "dentystkę" straciłem naprawdę bardzo dużo pieniędzy. Celowo czy też przez brak wiedzy zniszczyła mi kilka zębów, prosiłem za każdym razem żeby coś zrobiła, ale chce za wszelką cenę uratować zęba... "Cenę" - im tylko o to chodziło, zrobiła jednego rozwierciła drugiego i dziwnym trafem zepsuty. Ząb mnie lekko boli? kanałowo ! Za każdym razem kanałowo, 6 zębów kanałowo , a jestem młody. Zrobiłem test, poszedłem tam i spytałem sie co z zębem, lekko bolał, od razu bez patrzenia KANAŁOWO;/ poszedłem do innego dentysty, poborowała szczerze mówiąc max 20 min i po krzyku. Wiec k***a mać jak ona może nazywać się dentystką?? Zdecydowanie nie polecam p. Anny, jak i jej syna.

Pozdrawiam!

Anonim

Przychodnia "SADY"
Pocieszka 11
25-519 Kielce

Centrum Medyczne ProMED sp z o.o.
ulica Mariańska 5a
95-200 Pabianice