Chirurg Stomatolog W Okolicach Grodzisk Wielkopolski

dr Marek Szulc

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Polecam Pana doktora! Bardzo bałam się wyrwania dwóch czwórek ale trafiłam w dobre ręce i atmosfera w gabinecie sprawiła że po strachu nie było śladu. Zabieg bezbolesny i przeprowadzony w miłej atmosferze. Asystentka pana doktora również przemiła :)

Maria Lempe

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Złotniki, ul.Jelonkowa 28
62-002 Poznań

Szczerze polecam ! Bardzo dobry lekarz i nawet nie drogo jak na prywatna wizyte.

Extra-dent
Tysiąclecia12
61-255 Poznań

Strach minął. Efekt leczenia rewelacyjny. Warto było przejechać kawał kraju. Pozdrawiam i dziękuję Doktorze!

Opinia dodana przez: Kasia123 marekules

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Na Murawie 5 A/1
61-655 Poznań

Pani doktor jest wspaniala, cierpliwa, umie rozladowac atmosfere, jest swietnym fachowcem, bardzo mila - terminy na poltora miesiaca do przodu swiadcza o tym jaki to lekarz - polecam goraco

Opinia dodana przez: Grzesiek

Jeżycka 48/2
60-865 Poznań

Jestem bardzo zadowolona ze trafiłam do Pana Dr. Profesjonalista, człowiek który robi to z pasją. A do tego niedrogi. Polecam!

Opinia dodana przez: adriana

ulica Stodolna 14
62-035 Kórnik

Pani Ela jest nie tylko świetnym dentystą ale również bardzo sympatyczną i serdeczną osobą :) Dzięki niej nie boje się już chodzenia do dentysty :) bardzo serdecznie polecam wszystkim :)

Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Igor Meissner

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

MEISSMED Przychodnia Stomatologiczna
Kochanowskiego 1/2
62-031 Luboń

W klinice Meissmed przeszedłem operację wstawienia implantów. Przeszedłem całą drogę od diagnozy do założenia implantów i teraz czeka mnie wizyta kontrolna po ostatnim zabiegu. Mogę więc wyrazić swoją opinię już po założeniu implantów i ich dokładnym sprawdzeniu w działaniu. Na każdym etapie uzyskiwałem bardzo szczegółowe wyjaśnienie co będzie robione i dlaczego, wręcz z pokazaniem prototypów implantów, śrub gojących itp. Założenie moich implantów trwało niestety trochę dłużej, ponieważ musiałem przejść małą operację polegającą na rozcięciu kości i dołożeniu wypełnienia, ponieważ nie miałem wystarczającej do tego zabiegu szerokości kości. Dodatkowo musiałem mieć wykonany przeszczep dziąsła z góry na dolną szczękę. Całość zabiegu wykonywał pan Igor Meissner. Po czasie widać, że wszystko zagoiło się zgodnie z przewidywaniem i obietnicami pana doktora. Moim zdaniem całość została wykonana perfekcyjnie, dzięki czemu od dwóch miesięcy nie zauważam tego, że są to implanty, przyzwyczaiłem się do nich jak do swoich własnych zębów. Pan doktor zasługuje naprawdę na słowa najwyższego uznania. Bardzo cenne jest również to, że nie stara się załatwić sprawy byle szybciej i po tzw łebkach. Proponował mi w czasie leczenia dwa razy, aby opóźnić kolejny krok, aby wszystko było wygojone i gotowe na kolejny etap zabiegu. Zawsze tłumaczył w prosty i przekonujący sposób dlaczego postępuje tak, a nie inaczej. Jednocześnie chciałbym zaznaczyć, że sama wizyta w klinice w Luboniu jest po prostu przyjemnością od momentu rejestracji poprzez przygotowanie i operację. Zatrudnione w klinice panie asystentki wykazują się profesjonalizmem, grzecznością i cierpliwością w stosunku do pacjentów.
Z czystym sumieniem polecam korzystanie z usług tej kliniki.

Opinia dodana przez: Eugeniusz

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Młyńska 5
64-000 Kościan

Bardzo dobry lekarz,poprzednie opinie to wierutne bzdury.Ktoś ewidentnie robi czarny PR

lek. dent. Radosław Siwiec

Chirurg stomatolog, Protetyk

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna

None

Długo szukałam dobrego dentysty, dr Siwca mogę polecić każdemu. Bardzo delikatny, cierpliwy, miły, wszystko wyjaśni, leczenie zębów prawie bezstresowe:-). Nie zamierzam zmieniać.

Opinia dodana przez: Monika R.

Teresa Mittmann-Michalak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Poznań

Polecam Panią Stomatolog, u której od lat leczę zęby wraz z mężem.

Polecam Panią Stomatolog, u której od lat leczę zęby wraz z mężem.