dr n. med. Andrzej Wach

Zgadzam się z opinią Pana Jarka z dnia 16.05.2016r..Dokładnie ja też nie byłem pacjentem Pana A.Wach w dniu 01.06.2021r.na oddziale Covidowym Szpitala Powiatowego w Czarnkowie, prosiłem o informacje stanu zdrowia mojej ciężko chorej mamy(umierającej).Pan dr n.med.byl arogancki,atakujący,zakompleksiony ,zero ogłady itd.Dużo można pisać,a właściwie wszystko to opisałem w skardze do Pani dyrektor w/w szpitala.Mimo długoletniego stażu Pana Wach i dużego doświadczenia to ten Pan ma dobrą taktykę ataku słownego na ludzi aby więcej nie wydzwaniać i dowiadywać się o stan chorych.BRAWO Panie dr n.med...

Bardzo dobry lekarz.Bardzo bezpiecznie czułam się na jego oddziale.Personel miły.Polecam dr wszystkim niezdecydowanym.

Dzisiaj czyli 16.05.2016 r miałem okazję zamienić kilka zdań z dr A . Wachem nie jako pacjent a jako rodzina chorej prosząc o informacje , może krótko - przerośnięte ego ( zresztą bezpodstawnie ) , braki ogłady nadrabia tupetem i bezczelnością , ma dużo ukrytych fobii które przykrywa atakiem co jest bardzo charakterystyczne dla zakompleksionych tchórzy , na zbyt trudne pytania reaguje agresją i dość kiepską składnią , reasumując - mały człowieczek obnoszący się z swoją przeciętnością.

Ja także przeczytałem wszystkie opinie o Dr Wachu i z jednym mogę się zgodzić , że jest osobą bardzo kompetentną i nie można mu odmówić fachowości. Jednak chciałbym ostrzec wszystkich potencjalnych pacjentów , którzy mają zamiar poddać się operacjom laryngologicznym na Oddziale Pana Doktora , by dwa razy się zastanowili zanim podejmą taką decyzję. Moja żona poddała się półtora roku temu operacji usunięcia tarczycy i do dnia dzisiejszego , pomimo wielokrotnych rehabilitacji , wizyt u laryngologa i endokrynologa nie odzyskała w pełni sprawności. Stwierdzono , że zostanie już do końca życia inawlidą. Podczas operacji uszkodzono nerwy głosowe i do dnia dzisiejszego zmaga się z potwornym bólem. Zastanawiam się , w kontekście kompetencji i fachowości Pana Dr Wacha , dlaczego podczas takich operacji nie ma laryngologa , a jak coś się złego wydarzy , tak jak w przypadku żony ( duszności po operacji , OIOM) , wzywa się laryngologa z pobliskiej Przychodni.
Zastanawiam się , jak można podejmować się takich operacji , bez obecności na sali operacyjnej lekarza o odpowiedniej specjalności. Być może pieniądze uzyskane za wykonane operacje z NFZ są ważniejsze niż dobro i zdrowie pacjenta.
Panie Doktorze , a może już czas , aby odświeżyć kadrę na Oddziale , bo jestem przekonany , że Pan osobiście nie wykonywał tej operacji , ale jako szef Oddziału ponosi Pan współodpowiedzialność za wszyskie niepowodzenia.

Tak sobie czytam opinie pacjentów Pana dr Wacha i zastanawiam się czy to ten sam człowiek którego miałem okazję poznać. Słyszałem,że jest uznanym chirurgiem i co do jego fachowości nie mam zastrzeżeń, natomiast orydynarne i lekceważące zachowanie wobec pacjenta przekreśla wszystko. Pacjent to człowiek nie przypadek a tak zachowuje się Pan Wach, np.mówił do pielęgniarki co ma zrobić pacjent (czyli ja) leżący na łóżku.Na moje pytania nie odpowiadał lub robił to tak,że czułem się jak idiota. Panie Doktorze jeśli nie ma Pan cierpliwości i empatii to proponuje nie pracować z ...

Panie Doktorze jeśli nie ma Pan cierpliwości i empatii to proponuje nie pracować z ludźmi..no może z tymi co już nic nie czują to jeszcze mógłby PAN spróbować. Wtedy pańskie "teksty" już na nikim wrażenia nie zrobią. Reasumując- chorzy NIE, prosektorium-jak najbardziej.

Profesjonalne podejście do pacjenta pewna fachowa ręka i do tego z dobrym poczuciem humory i nawet zainteresowanie po leczeniu lub pomocy doraźnej kilka miesięcy później krótka rozmowa na korytarzu szpitala już jako zdrowy pacjent odwiedzający chorego tacy lekarze powinni być wszyscy polecam

Bardzo dobry lekarz i WSPANIAŁY CZŁOWIEK...dziękuje Panie Doktorze za opiekę. Wdzięczny pacjent.

Profesjonalista z wysublimowanym poczuciem humoru , który niesztampowo podchodzi do pacjenta... Polecam w 100% ...Marian D.

Polecam w 100% ...Marian D.

Przyjechalem z Poznania do szpitala w Grodzisku Wlkp ze skierowaniem i Dr Wach pomimo funkcji ordynatora oddzialu- zbadal mnie proktologicznie i w szybkim terminie przyjal na swoj oddzial. Fachowy i kompetentny lekarz. Bardzo kulturalny i rzeczowy. Jego oddzial to sympatyczne pielegniarki i salowe. Super- goraco polecam .

Konkretny i rzeczowy, ale jednocześnie z poczuciem humoru i szacunkiem dla pacjenta. Lubiany i szanowany, zarówno przez pacjentów jak i personel, co przemawia jednoznacznie na jego korzyść. Czułam się bezpiecznie na jego oddziale i zdecydowanie polecam niezdecydowanym.