dr n. med. Andrzej Wach

Doktor Andrzej Wach jest godnym zaufania lekarzem.Każdy pacjent traktowany jest profesjonalnie bez względu na rodzaj schorzenia z jakim ma do czynienia.

Lekarz jest bardzo troskliwy o swego pacjenta,uprzejmy,potrafi wytłumaczyć metodę leczenia.Polecam Tego lekarza

W czasie 10 dniowego pobytu na oddziale chirurgii grodziskiego szpitala spotkałem się nie tylko z fachową, skuteczną opiekę medyczną,ale także ze stworzonym przez ordynatora dr.Andrzeja Wacha klimatem, dającym poczucie bezpieczeństwa i troski o pacjenta.Panująca tam atmosfera łagodziła stres związany z chorobą i wpłynęła na pewno na lepsze samopoczucie.Dziękuję panu dr.Andrzejowi Wachowi,dr.Markowi Podgórnemu(mojemu lekarzowi prowadzącemu) i całemu zespołowi lekarsko-pielęgniarskiemu za wspaniałą opiekę.Polecam ten oddział.

Po wypadku komunikacyjnym, tydzień spędziłam w szpitalu w Grodzisku Wlkp. na oddziale chirurgii pod opieką Ordynatora dr Andrzeja Wacha. Jestem pełna uznania dla tego człowieka i lekarza za jego podejście, kompetencje, stanowczość a przede wszystkim za to, iż swoją osobą wzbudził duże poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Jeśli można tak napisać to - cierpliwie i dobrze wraca się do zdrowia będąc pod okiem takiego lekarza” POLECAM! Zaznaczę, że opieka na oddziale była równie dobra! Wiadomo, jaki kapitan taka załoga!

Polecam usługi prowadzone przez ordynatora lek.md. A Wacha. Specjalista jakich mało i do tego super grzeczny

Szczerze polecam tego lekarza, bardzo dobrze doradzi, wszystko dokładnie omówi i co najważniejsze zycie pacjenta stawia na I miejscu.

Wspaniały lekarz , miły ciepły , znającego się na rzeczy. Pełen profesjonalizm. I jego częsye wizyty na oddziale - opiekuńczość I-sza klasa !!!! Gorąco polecam !!!!