lekarz Mariusz Grebieniow

Lekarz konkretny,z miejsca zostałem powiadomiony iż schorzenie pod skórą muszę usunąć w trybie natychmiastowym by mocniej się nie rozrosło.Podpisałem zgodę na zabieg i od razu się położyłem do wycięcia schorzenia.Dostałem zastrzyk ze znieczuleniem,trochę bolało ale po 20 minutach byłem już po zabiegu.Szwy do zdjęcia po 2 tygodniach.Jestem zadowolony i nikomu nie radzę czekać jak coś się dzieje i są zmiany skórne.Trzeba,reagować bo im szybciej tym lepiej,szukałem kogoś takiego jak właśnie ten doktor,jestem zadowolony bo to lekarz który nie nabiera na kasę tylko robi co do niego należy od ręki.

Zabieg, który miałam przeprowadzony był baaaaaardzo bolesny, ale lekarz stwierdził, że nie ma innej możliwości znieczulenia jak tylko zamrożenie. Przy wizycie kontrolnej już u innego lekarza dowiedziałam się, że jak najbardziej przy takim zabiegu, który miałam - można to miejsce znieczulić całkowicie poprzez podanie zastrzyku i całkowity komfort ma pacjent jak i lekarz, który wykonuje zabieg :) dlatego to znieczulenie jest WAŻNE. Po wykonanym zabiegu miało być lepiej, a było dużo gorzej ... nie zostałam poinformowana o zastosowaniu się do zaleceń po zabiegu. Nie zostały zapisane żadne leki. Nie polecam!

lekarz z powołania,jakich mało!!!!!!!!!!!!

lekarz z powołania,jakich mało!!!!!!!!!!!!

duza kompetencja w diagnozowaniu i leczeniu, postawil mnie na nogi, uwazam ze renoma w okolicy jest uzasadniona

bardziej nadaje sie na kasjera niz lekarza

bardziej nadaje sie na kasjera niz lekarza