Lekarze Chirurg stomatolog Jelenia Góra

lek. dent. Łukasz Śmiałowski

Muzealna 9a/6
58-500 Jelenia Góra

Lekarz z powołania ,godny polecenia .Pierwsza wizyta za mną i szoku doznałam że pan doktor nic nie rozwiercał na siłę tylko wytłumaczyl na czym polega problem .Na pewno wrócę , razem z rodziną.

lek. dent. Adam Suszczewski

Jelenia Góra, ul. Groszowa
58-500 Jelenia Góra

Leczę się u dr Suszczewskiego od kilkunastu lat. Profesjonalista. Leczenie bez bólu, bez poprawek. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Alina Osuch

Chirurg stomatolog

"Usmiech"Przychodnia Cirurgii Stomatologicznej
Jelenia Gora, ul.Moniuszki 5A
58-506 Jelenia Góra

Szybki, bezbolesny zabieg mimo ostrego stanu zapalnego i kiepskiego stanu uzębienia. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Adam

Beata Jabłońska

Chirurg stomatolog

Ul. Okrzei 5
Sobieskiego 4
58-500 Jelenia Góra

Dr Jabłońska to mój najbardziej zaufany lekarz od kilkunastu lat. Pani doktor jest bardzo kompetentna, a przy tym delikatna i przemiła. Córeczka nie może doczekać się wizyty. Czeka się długo, ale swoich stałych pacjentów pani doktor zawsze wplecie do terminarza, jeżeli zaistnieje nagła potrzeba.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Gerard Owsiański

Chirurg onkolog

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. Krótka 24 a, III piętro
58-500 Jelenia Góra

Doświadczenie i lata pracy nie pozbawiły P Doktora wrażliwości i ludzkich odruchów, co nie jest łatwe w tak obciążającym zawodzie.Oby starczyło sił i ludzkiej życzliwości do dalszej pracy .Polecam ,jako człowieka i lekarza z perspektywy pacjentki otoczonej opieką przez 26 lat .Życzę wszystkiego dobrego Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Marek Adamski

Kiepury 1 lok. 65
58-506 Jelenia Góra

Każdemu szczerze polecam, a szczególnie tym którzy mają opory żeby wybrać się do dentysty. Pan Adamski potrafi stworzyć całkowicie bezstresowa atmosferę a przy tym jest delikatny, dokładny, tłumaczy pacjentowi co w danej chwili robi i wszystko jest na najwyższym poziomie. Zamiast bać się kolejnej wizyty można się z niej cieszyć.
Opinia dodana przez: cthulhu

lek. dent. Aleksander Gordijenko

Gabinet Chirurgii i USG
Teatralna 1. po.109
58-500 Jelenia Góra

Przyprowadziłam tu po raz pierwszy moje 7-letnie dziecko, które panicznie bało się stomatologa. Moje dziecko zawdzięcza lekarzowi zdrowe ząbki. Do leczenia użyte zostały najnowocześniejsze materiały światłoutwardzalne. Polecam - stomatolog z wieloletnią praktyką i doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Jovvita

lek. dent. Anna Chrzanowska

Centrum Pulmonologii i Alergologii w Karpaczu S.A. AOS
ul. Cieplicka 83A
58-560 Jelenia Góra

Pierwszy raz poszłam do pani Ani, kiedy chciałam pozbyć się zmarszczek. Okazało się, że są na to sposoby. Teraz wyglądam i czuję się dużo młodziej. Teraz chodzę systematycznie na zabiegi różnego typu, a wręcz czuje się od nich uzależniona...
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Monika Łobaczewska-Rogalska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SUPRADENT Spółka z o.o.
Sygietyńskiego 3
58-506 Jelenia Góra

Bardzo kompetentna, miła Pani Doktor, o dużej kulturze osobistej. Same plusy: dokładna, cierpliwa, sympatyczna. Mogę spokojnie polecić każdemu kto odczuwa lęk przed wizytą gabinecie stomatologicznym.

lekarz Katarzyna Siedlar-Najjar

Najjar-Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Bartosza Głowackiego 1/3
58-500 Jelenia Góra

Bardzo miła, sympatyczna Pani stomatolog. Szukałam dobrego stomatologa i teraz juz wiem, że dobrze trafiłam. Kontakt do gabinetu dostałam od koleżanki z pracy, która również jest bardzo zadowolona z obsługi i rozsądnej ceny. POLECAM

lekarz Maciej Dworski

58-506 Jelenia Góra

Lekarz dokładny, cierpliwy, z poczuciem humoru mimo miliona pacjentów, rana zagoiła się bezproblemowo. Polecam.

lek. dent. Magdalena Mazerska

al. Wojska Polskiego 18a lok. 9
58-500 Jelenia Góra

Profesjonalizm,zaangażowanie.No i cała walizka empatii i cierpliwości dla pacjenta.A bywają rózni pacjenci.
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Anita Berlińska-Rzemińska

pl. Kombatantów 1 lok. 1u
58-560 Jelenia Góra

Polecam Panią Doktor wszystkim. Miałem podbramkową sytuację chwilę przed wyjazdem, i pomimo, trudnosci w znalezieniu wolnej godziny, Pani Doktor mnie przyjęła i perfekcyjnie rozwiązała mój problem. Miło, szybko i skutecznie. Nie mam nawet zamiaru szukać kogoś innego, już się umówiłem na porządek ze wszystkimi zębami. Polecam!
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Jan Dziewięcki

Piłsudskiego 35
58-500 Jelenia Góra

Najlepszy stomatolog na świecie ! Doświadczony ratujący zęby, ale też potrafi wyrwać na miejscu robi RTG, bez ceremonii i horrendalnych kosztów. Do doktora Dziewięckiego można iść z zaufaniem i spokojem. Niestety gabinet w Jeleniej Górze już nie funkcjonuje :(
Opinia dodana przez: Klara

lek. dent. Renata Nyczko

Przychodnia KLONOWICA
Sebastiana Klonowica 2/7
58-500 Jelenia Góra

Nie spotkałem nigdy bardziej profesjonalnego i sympatycznego podejścia do tematu popartego doświadczeniem i ogromną wiedzą . Polecam
Opinia dodana przez: Adam

dr Mariusz Jurczak

Chirurg naczyniowy

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Witam wszystkich którzy potrzebują pomocy życzliwego z ogromną wiedzą i ludzkim podejściem do pacjenta lekarza chirurga naczyniowego zapraszam do doktora Jurczaka.Trafiłam do niego z mamą tydzień temu okazał się właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.Moja mama jest po wylewie on zaopiekował się nią należycie ( a nie był pierwszym lekarzem do którego trafiła).Dzięki niemu jest dziś po operacji czuje się dobrze i dziękuję za jego opiekę przed i po operacji .Dzięki ...
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Tomasz Żelaśkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o.
ulica Różyckiego 6
58-506 Jelenia Góra

Szukałam pilnej pomocy, Doktora Tomasza Żelaśkiewicza poleciła mi znajoma osoba i to była bardzo dobra decyzja. Zostałam przyjęta bardzo szybko i została mi udzielona pomoc. Wcześniejsza diagnoza u innej osoby okazała się błędna, powodem bólu i opuchlizny nie był ząb - Pan doktor wszystko jasno mi wytłumaczył, wykonał zabieg, który przyniósł ulgę i zalecił dalsze leczenie. Dziękuję i polecam Różyckiego 19/I piętro, tel. 601 695 442
Opinia dodana przez: Klara

lekarz Piotr Siekanowicz

Chirurg dziecięcy

58-506 Jelenia Góra

Idealne podejście do małego pacjenta, już od drzwi wita malucha niesamowicie ciekawym podejściem, spokojny, duża wiedza medyczna, powoli i trafnie stawia diagnozę, bez nadmiernego pośpiechu, poświecą tyle czasu ile trzeba, wytłumaczy rodzicom jak na dłoni, prostym i zrozumiałym językiem. Bardzo dobry lekarz, fachowiec i do tego człowiek, miły, rozmowny, dostępny. To bardzo ważne, gdy leczysz dziecko, małe dziecko.
Opinia dodana przez: Rafał

Agnieszka Zawiła

Stomatolog, Ortodonta

ORTODONCJA od A do Z
ul. 1 Maja 49
58-500 Jelenia Góra

Lekarz - ortodonta, którego naprawdę polecam. :) Nie mam zastrzeżeń do pani Zawiłej. Zawsze uśmiechnięta, sympatyczna, miła. Pozdrawiam.

lekarz Alam Bouhaouli

Chirurg ogólny, Urolog

58-506 Jelenia Góra

Oby więcej takich lekarzy, bardzo rzeczowy, empatyczny.Wysoka kultura osobista. Z czystym sercem polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: AKaczmarek