Lekarze Chirurg stomatolog Jelenia Góra

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Pierwszy kontakt z lekarzem tej specjalizacji, nie wyobrażam sobie innego lekarza. Bardzo życzliwy, profesjonalne podejście do pacjenta, uśmiechnięty, na każde pytanie odpowie. Emanuje z pana doktora pozytywne nastawienie co udziela się pacjentowi. Polecam!!!🙂🙂🏆🏆
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Andrzej Hanc

Prusa 12 / 1
Jelenia Góra

Kompetentny. Nie starszy, tylko tłumaczy. Przy tym śmieszny facet którego nie sposób się wstydzić. Nawet pielęgniarki się z niego albo lepiej z nim śmieją ;-) Taki jajcarz co cię wyleczy.

Maciej Kaczmarek

Chirurg stomatolog

Zamoyskiego 2
Jelenia Góra

Poprzednio leczyłem się w SBB szkoda słów na ich temat. Pan doktor konkretny zaproponowane leczenie przyniosło efekt. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Piotr Berezowski

szpital
Jelenia Góra

Bardzo kompetentny,rzeczowy.Miły i profesjonalny. Fachowa i szybka pomoc lekarska. Nie zawiodłam się.

lek. dent. Marlena Piątek-Książczyk

Cieplicka 250
58-570 Jelenia Góra

Godna polecenia, pełen profesjonalizm. Gdy inni lekarze chcieli usunąć mi zęba doktor wyleczyła i mam go już kilka lat. Ceny dostępne,. Zawsze uśmiechnięta i uprzejmą. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Jolka

lek. dent. Jacek Domański

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Wojska Polskiego 18a lok. 9
58-500 Jelenia Góra

Z czystym sumieniem polecam Pana doktora. Leczy nawet bardzo zniszczone, dawno leczone - i to źle - kanałowo zęby. Dzięki Panu doktorowi jeszcze mam jeszcze swoje.

Mirosław Przeliorz

Podgórze 17
58-560 Jelenia Góra

Korzystam wiele lat z usług tego lekarza, jestem bardzo zadowolona, usuwanie zębów szybko, sprawnie bezboleśnie. Leczenie konkretne, ratował zęby skreślone przeze mnie. Zdecydowanie polecam.

Beata Adamczyk

Wolności 50 lok. 1a
58-500 Jelenia Góra

Rzetelna, kompetentna, skuteczna. Delikatna i z wyczuciem. Konkretna. Polecam - od wielu lat jestem pacjentką.
Opinia dodana przez: teesa

lekarz Tomasz Gede

Chirurg ogólny, Urolog

Jelenia Góra

Nie szanuje czyjegoś czasu codziennie spóźniony, ok półtorej godziny przez co traci pacjentow , przyjmuje poza kolejnością nie wiadomo skąd biorą się ci ludzie umówieni na tę samą godzinę nie polecam

lekarz Anna Studniarek

A - DENT
Wyczółkowskiego 2
58-500 Jelenia Góra

Ja chodzę od kiedy pamiętam do Pani Studniarski, z bólem zawsze przyjmuje od ręki, i co najważniejsze szybko i bez guzdrania. Wizyta u Pani stomatolog trwa 15-20min. Także nie zdąży zaboleć i już po sprawie. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Ryszard Jaworski

Prywatny Gabinet Lekarski
Piłsudskiego 35
58-500 Jelenia Góra

Jestem pełen uznania i wdzięczności dla lekarza chirurga Pana Ryszarda Jaworskiego za udzielenie mi fachowej pomocy i jego szybką i kompetentną decyzję w usunięciu ropnia przyodbytniczego.Wcześniej kilkakrotnie wykonywano mi ten zabieg w kosztownej, prywatnej klinice w Poznaniu bez skutku-byłem już załamany.Od zabiegu u Pana dr.Jaworskiego minęło już kilka lat i nie mam nawrotu tego bolesnego schorzenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję: M.Górzyński

Barbara Wiącek

Ortodonta, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SUPRADENT Spółka z o.o.
Sygietyńskiego 3
58-506 Jelenia Góra

sama byłam pacjentką choć nie skończyłam leczenia z przyczyn prywatnych, lecz planuję je dokończyć w najbliższym czasie właśnie u tej Pani.

lekarz Wanda Kaszubska

"Usmiech"Przychodnia Cirurgii Stomatologicznej
Jelenia Gora, ul.Moniuszki 5A
58-506 Jelenia Góra

Gabinet jest czysty, lekarz poświęca czas małemu pacjentowi, który chce leczyć ząbki, to chyba najlepsza rekomendacja. Dla mnie jest to dosyć drogo, ale czego się nie robi dla dziecka.

Grzegorz Buławski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Jelenia Góra

Byłem pacjentem p. doktora Buławskiego i niestety mam negatywne odczucia i doświadczenie. Bardzo rzadko korzystam z opieki lekarskiej i raczej nie umiem poruszać się w tym systemie a co więcej sprostać wymaganiom aby być jak chłop co puka w drzwi że strachem, mieląc czapkę z zakłopotania że coś się przytrafiło, jakaś kontuzja. Lekarz arogant, bez empatii!!! Zabieg zrobił dobrze, bo kończyna działa i jednak trzeba mieć wiedzę jak jest człowiek ...
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lek. dent. Magdalena Zielińska

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Kompletny brak szacunku do pacjentów, wizyta umówiona na 12 a do gabinetu wchodzi się po 13... pacjencji z opóźnieniem czekają w poczekalnia a szanowna Pani doktor rozmawia sobie przez telefon i to nie z pacjentami... trzeba mieć cały dzień wolny, żeby skorzystać z usług Pani doktor, bo umówiona godzina i tak nic nie znaczy ! Na wizycie byłam kilka razy i te sytuacje się powtarzają notorycznie, dlatego zmieniłam dentystę na ...
Opinia dodana przez: Pacjent

dr n. med. Aleksander Białas

Gabinet Chirurgii i USG
Teatralna 1. po.109
58-500 Jelenia Góra

Doktor miły, ale nie na tym polega leczenie. Nie wszystko da się wyleczyć za pomocą leków, czasami trzeba działać - dobrze że trafiłam w inne ręce.

dr n. med. Marek Rawski

Chirurg dziecięcy

Jelenia Góra

Najgorszy z możliwych lekarzy. Odmówił pomocy mojemu dziecku wyzywając przy tym mnie i męża. Nawet nie obejrzał dziecka. Chamski i prymitywny. Te tytuły to niech w buty sobie wsadzi.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jerzy Chyczewski

Jelenia Góra

znalazłem sie u dr z powaznym uszkodzeniem kolana po wypadku. Najpierw zostalem odesłany z ratunkowego do Pana dr. Doktor prawie zasypial na biurku nawet nie obejrzal nogi tylko wyslal mnie do zaprzyjaznionej przychodni przez miasto mimo ze w szpitalu jest bardzo dobry sprzęt na zrobienie zdjęcia. kolano strasznie rwalo i puchlo a ja sie musialem przez miasto szarpac zeby zdjecie zrobic. Po zrobieniu zdjęcia powrót do doktora. Popatrzył dotkną pomamrotal ...

lekarz Krzysztof Czerkasow

Chirurg ogólny, Ortopeda

ul. letnia
Jelenia Góra

Lekarz pobiera pieniądze nie wystwiając przy tym skierowań, recept czy zwolnień lekarskich tłumacząc że nie może. Lekarz taki nie powinien mieć możliwości przyjmowania prywatnie.Lekarze od roku czasu mają certyfikat i wystawiają elektronicznie wszystko. Jednym słowy lubi naciągać ludzi. Inny lekarz zlecił USG zobaczył przyczynę i pomógł, pobierając znacznie mniej za swoje usługi.
Opinia dodana przez: Pacjent
Najgorszy dentysta. Omijać szerokim łukiem. Nie, nie i jeszcze raz odradzam ! Same stresy z powodu leczenia pani doktor. Nie radzę pakować się w problemy zdrowotne
Opinia dodana przez: Nigdy ! Odradzam !