Chirurg Stomatolog Opole

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Olimp
Katowicka 67 B
Chwałkowice, Opole

NAJLEPSZY LEKARZ-CHIRURG W OPOLU.PAN DOKTOR JEST ŚWIETNYM FACHOWCEM Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM,BARDZO MIŁY Z POCZUCIEM HUMORU :-)

lekarz Krzysztof Denis

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Usuwałam u Pana Doktora wszystkie ósemki. Mimo, że wydawały się być problemowe, zabiegi przebiegły bez komplikacji. Lekarz rzetelny, poświęcający zupełnie swój czas pacjentowi, potrafiący rozładować stres i napięcie związane z wykonywanym zabiegiem. Razem z asystującą mu Panią Agnieszką, tworzą kompetentny i fachowy duet. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Waldemar Hajduk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

MegaMed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Chabrów 117
45-221 Opole

... nie wiem co napisać. Obojętne czego bym tu nie umieścił, to i tak nie wyrazi bólu jaki nas wszystkich spotkał. Gdziekolwiek teraz jesteś na pewno pomagasz z całej swojej duszy wszystkim. I miej dalej nas w swojej opiece. Tak jak za życia, tak i w lepszym świecie.

nzozeuromed
sosnkowskiego 40-42
Chwałkowice, Opole

Wspaniały chirurg i wspaniała osoba. Polecam każdemu kontakt z tym Panem. Jest niesamowicie uprzejmy, miły i jak najbardziej kompetentny. Spokojnie tłumaczy wszelkie pytania i wątpliwości. Jak najbardziej na tak:)

Chirurg szczękowo twarzowy Opole dr n. med. Anna Maria Kowalska-Baron

dr n. med. Anna Maria Kowalska-Baron

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Dr Baron Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Kościuszki 30/2
45-062 Chwałkowice, Opole

Usługi na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalna, szybka i co najważniejsze skuteczna pomoc. Miła i uprzejma obsługa całego personelu. Szeroki zakres usług, nowy sprzęt, doskonały kontakt z pacjentem. Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Michał Rokosa

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Przychodnia Stomatologiczna
Plebiscytowa 18/1B
45-361 Opole

Od lat zawsze bałam się dentysty. Kładąc się na fotelu miałam duży stres i mokre plecy ze strachu. Kiedy znalazłam tą kliniką ambasada uśmiechu wszystko się zmieniło! Tam naprawdę nic a nic nie boli :) !! Pierwszy raz w życiu... a już trochę lat mam, trafiłam na stomatologa który powiedział mi wszystko o moim uzębieniu oraz że leczenie nie będzie bolało. I rzeczywiście nic nie bolało. Poza tym atmosfera panująca w ambasadzie uśmiechu jest świetna, człowiek nie czuje się jakby szedł na "ścięcie " tylko od samego progu widać uśmiechnięty personel, który wita i który należycie zajmuje się pacjentem. Zarówno panie w recepcji jak panie asystujące przy lekarzu są przemiłe (pozdrawiam panie Asię i Lucynę).
Również pani wykonująca higienizacje to przemiła i fachowa osoba która jest w pełni profesjonalna w tym co robi.
Bardzo wam wszystkim dziękuje !!!! Jestescie super specjalistami... ekipą ... a przede wszystkim wspaniałymi ludźmi...
pozdrawiam... Ania

Opinia dodana przez: Anna P.

Roman Sadowski

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Konwalii 3a
45-220 Chwałkowice, Opole

Rewelacyjny operator w zakresie chirurgii twarzowo - szczękowej!!! Polecam!!!
Oby więcej takich specjalistów było w Polsce :)

Rewelacyjny operator w zakresie chirurgii twarzowo - szczękowej!!! Polecam!!!
Oby więcej takich specjalistów było w Polsce :)

Turkusowa 3
45-417 Chwałkowice, Opole

Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistom. Razem z córką chodzimy na wizyty od wielu lat i nigdy nie zdarzyło się, abyśmy były niezadowolone. Polecam w 100% !!!

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

Turkusowa 3