dermatolog stalowa wola

Dermatolog

Dermest
Stalowa Wola ul Wojska Polskiego 5
Stalowa Wola

dobry mily lekarz polecam bardzo ,do każdego pacjenta podchodzi z troska i wyrozumialoscia, godny polecenia krystyna

Opinia dodana przez: krystyna

lekarz Izabela Piłat

Dermatolog   (+1 więcej)

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
Stalowa Wola

Bardzo uprzejma i kompetentna pani doktor .Jest swietnym lekarzem .Bardzo dobrze tłumaczy objawy choroby oraz skuteczność przypisanych leków. Polecam!

lekarz Hanna Pieprzny

Dermatolog   (+3 więcej)

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
Stalowa Wola

Chodziłam przez 6 lat do dr, fakt ze największy trądzik został wyleczony,później wszystko się nasiliło nie chciałam leczyc sie znów Aknenorminem bo miałam skutki uboczne, postanowiłam sama zadziałać niż chodzić znów przez 6 lat

Opinia dodana przez: Julita

Irena Serówka

Dermatolog

Poradnia Dermatologiczna

Stalowa Wola

Bardzo fajna kobieta, wydaje sie byc troche zakrecona ale jest dobrym lekarzem. Zawsze wytlumaczy dokladnie gdzie jest problem i jak mozna go rozwiazac. Mialam wrazenie ze sie caly czas gdzies spieszy ale ona poprostu chhyba taka jest. polecam