Dietetyk Leszno

Dietetyk Leszno mgr Marta Zygmanowska - Mykaj

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
ul. Kiepury 8
Leszno

Pani Marta, świetny specjalista-odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.W dodatku ma bardzo serdeczne i taktowne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Magda

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
64-100 Gronowo, Leszno

REWELACYJNA DIETETYCZKA.BARDZO POLECAM.DZIĘKI PANI KINDZE SCHUDŁAM 20 KILO W 3,5 MIESIĄCA ;) TRZYMAM SIĘ NADAL A JUŻ DWA LATA MIJAJĄ.TRZYMAM SIĘ ZASAD.POZWALAM SOBIE NA JAKIEŚ CIASTO ALE TYLKO OKAZYJNIE.OCZYWIŚCIE ĆWICZĘ.POLECAM OSOBOM KTÓRE NIE MOGĄ SOBIE PORADZIĆ Z WAGĄ.JA CAŁE ŻYCIE SIĘ ODCHUDZAŁAM BEZ REZULTATU, A PO DIECIE U PANI KINGI SZYBKO I ZDROWO ZRZUCIŁAM TEN BALAST.PANI KINGA DUDZIAK NAJLEPSZA !!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Magdalena

Gabinet dietetyczny mgr Karol Mulczyński
Kiepury 45, (Szpital Wojewódzki), budynek poradni, pokój 119
64-100 Leszno

Bardzo dobry dietetyk, wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie, dostosowuje dietę do pacjenta. Pomógł mojej całej rodzinie Gorąco polecam

Opinia dodana przez: Basia

WSzZ Leszno