Endokrynolog W Okolicach Brześć Kujawski

Magdalena Jaśkiewicz

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
Włocławek

Najlepsza Pani Doktor z jaką kiedykolwiek się spotkałam. Wszystko dokładnie wytłumaczy,wysłucha i oczywiście z każdej wizyty wyszłam zadowolona. Oby więcej tak wspaniałych lekarzy.

Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Krzysztof Komorowski

Modrzewiowa 14 lok. 36
Bydgoszcz

Polecam super Lekarz specjalista Uczynny miły i pomocny takich lekarzy oby było więcej z Sercem oddany, mój lekarz - Marysia.

Opinia dodana przez: Ola

lekarz Tadeusz Siemko

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Dworcowa 42
Inowrocław

Niesamowicie kompetentny lekarz z klasą. Poświęcił mi dużo czasu przed i po operacji. Dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg, jakie będzie miał skutki dla dalszego życia, opowiedział o możliwych powikłaniach. Był bardzo kulturalny i uprzejmy.

Opinia dodana przez: Zadowolona pacjentka

dr Ewa Krzemkowska

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Toruń

Witam.
Bardzo kompetentna osoba. Miła i uprzejma , podejście do choroby i pacjenta na 100% .
Fachowe i przemyślane leczenie ...

Witam.
Fachowe i przemyślane leczenie . Polecam wszystkim . Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Łukasz Wojnowski

Chełmińska 11
Stare Miasto, Toruń

Chyba jedyny endokrynolog w Toruniu, który kojarzy przyczynę ze skutkiem. Szkoda, że nie leczy cukrzycy. Polecam!

Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Barbara Iwaniszewska

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Wojewódzki Szpital Dziecięcy Oddział Pediatrii Endokrynologii i Neurologii Dziecięcej
Konstytucji 3 Maja 42
Na Skarpie, Toruń

Polecam każdemu, bardzo kompetentna do tego indywidualnie traktująca pacjenta, lekarz z powołania, może troche małomówna ale z czasem cierpliwie tłumaczy wszelkie watpliwoci

dr n. med. Iwona Tomczewska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Gabinet Ginekologiczny dr n.med. Iwona Tomczewska
św. Antoniego 44
Włocławek

Super kobieta, podchodzi do pacjenta jak do Kogoś bardzo bliskiego. Konkretna, rzeczowa i profesjonalna. Polecam z całego serca.

lekarz Jan Świderski

Endokrynolog

lambet
miedziana
Włocławek

Leczyłam się u doktora Świderskiego 12 lat szkoda ze nie ma juz go w naszej przychodni ale to dobry leekarz.

dr n. med. Grzegorz Górny

Echo centrum dobrego słuchu
ul. Szeroka 1/104
Inowrocław

Doktor Gorny jest bardzo dobrym specjalista nie tylko w swojej dziedzinie.Bardzo uprzejmy i kompetentny.Lecze sie na tarczyce juz dobre kilka lat i jedynie pan.dr.Gorny pomogl mi.(dobrze dopasowal dawke leku,czego innemu lekarzowi to sie nie udalo)Jest godny polecenia.

Opinia dodana przez: Edyta

Ewa Kwiatkowska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Prywatny Gabinet
Włocławek Św.Antoniego44,
Włocławek

Dziwią mnie negatywne opinie o pani doktor jet to moja trzecia ciąża pierwsza która prowadzi ona i złego słowa nie dam powiedzieć wręcz przeciwnie nigdy do tej pory nikt mi tadokładnie wszystkiego nie tłumaczył odnośnie ciąży a odnośnie kasy która pani doktor. bierze to jest jednym z tańszych prywatnych lekarzy.

Opinia dodana przez: Ela