Endokrynolog W Okolicach Bytom Odrzański

lekarz Anna Hałabura

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Nowa Sól

Czy ktoś z państwa wie do kogo najchętniej kieruje dr Anna Halabura w przypadku konieczności operacji oczu w związku z wytrzeszczem oczu, jestem z drugiego końca
Polski i trudno mi się udać na wizytę do pani doktor żeby o ...

Polski i trudno mi się udać na wizytę do pani doktor żeby o to zapytać a ktoś mi ją polecił w sprawie wytrzeszczu oczu.( pozdrowienia dla pani spotkanej w Dino w Niechorzu w sierpniu 2017r)

Opinia dodana przez: Karolina

Artur Wachowiak

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Alldent
Kościuszki 1D
Nowa Sól

Do doktora Wachowiaka trafiłam mając prawie 18 lat. Miałam ogromne problemy z miesiączkowaniem. Zadecydował wtedy, że nie będzie młodego organizmu faszerował lekami, za co jestem jemu bardzo wdzięczna. Tak mnie zmotywował, że pierwszy raz w życiu udało mi się schudnąć! Pamiętam jego dumę jak co miesiąc wracałam i miałam -5 kilo na wadze, miesiączki wróciły, problemy ze skórą minęły. Teraz nie jestem już nastolatką, nadal jestem młoda, ale mam troszkę inne problemy, jestem już bezsilna i mam zamiar do niego wrócić, wiem, że on mi pomoże i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Jest bardzo miły, uprzejmy, potrafi odwrócić sytuację tak, że kobieta nie zwraca uwagi na to, że jest u ginekologa. Mój pierwszy raz na fotelu ginekologicznym był bez stresu, pomagał mi wejść i zejść z fotela. Życzę każdemu takiego zaufania do lekarza i oparcia. Polecam!

Zielona 8
67-400 Wschowa

Pan doktor to cudowny, kompetentny lekarz. Bardzo uprzejmy, miły. Leczy kompleksowo. Proszę mu zaufać, a naprawdę wyleczy. Miałam bardzo trudny i rzadki przypadek choroby, w tej chwili nie biorę żadnych leków i czuję się bardzo dobrze. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Maria

Żary

Leczę się u doktora od kilkunastu lat. Wybitny specjalista . Miałam bardzo złe wyniki. Dzisiaj już mam wyniki w normie.
Jestem niezwykle wdzięczna za okazaną pomoc. Dziękuję i życzę sukcesów w niesieniu pomocy potrzebującym. Zdrowia i wytrwałości.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Kwant. Pracownia rentgenowska, gabinety lekarskie
Plac Niezłomnych 15
62-020 Swarzędz

Serdecznie polecam tego lekarza. Byłam na wizycie u Pana doktora kilka tygodni temu, była to moja druga wizyta u endokrynologa. Po poprzednich przejściach u innego lekarza i wielkim strachem nic już nie zostało. Doktor dokładnie zrobił usg, dodatkowo dał skierowanie na kolejne badania krwi i przeprowadził wywiad lekarski. Dodatkowo był bardzo sympatyczny i miły i przede wszystkim tłumaczył wszystko po kolei. Każdemu życzę trafiania na takich specjalistów! Jedynym mankamentem jest fakt, że strasznie długo się czeka na wizytę - ale jak lekarz jest dobry to i ma dużo pacjentów i pozajmowane terminy.

lekarz Jarosław Bartnik

Endokrynolog, Internista

105 Szpital Wojskowy z Przychodnią

68-200 None

Lecze sie u Pana Bartnika od 1996 roku i jestem pelna zaufania. Jest lekarzem ktory nieco malo mowi, sle pacjenta wyslucha i dobrze leczy. Jak bym miala porownac go z dr.Kosiorowskim "to niebo a ziemia"

Zielona Góra

Lekarz bardzo kompetentny , szczegółowo omówił mi co widać na USG , potwierdził diagnozę postawioną przez innego endokrynologa , zapisał te same lekarstwa . Najważniejsze że nie trzeba czekać na wizytę prywatną pół roku a potem jeszcze 2 godziny w poczekalni . Wizyty zaplanowane dla pacjentów realnie a przesunięcie czasowe

MAKS-MED Sp. z o.o.
ulica Poznańska 32
64-200 Wolsztyn

Bardzo szybka niemniej bardzo kompetentna Pani doktor. Trafne diagnozy i wzorowe prowadzenie pacjenta.Polecam

dr n. med. Beata Pełka-Lalik

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Niesamowita Pani Doktor. Pomogła mi w mojej chorobie. Ma bardzo dużą wiedzę praktyczną. Jak dla mnie profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Bardzo uprzejma. Zawsze polecam znajomym. ( Jako hipertensjolog)

ul Chopina
Zielona Góra

Dobry, ciepły człowiek. Bardzo konkretny i dokładny. Dla mnie nie musi być wylewny, ważne, że jest bardzo dobrym fachowcem. Nie postawił pochopnie diagnozy, zlecił dodatkowe badania. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Ewa