Endokrynolog

Wolny termin: 19 Sty o 15:20. Sprawdź inny.

INTIMA CLINIC SP. Z O.O.
ul. Grzegórzecka 67C/U11
Grzegórzki, Kraków

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Wizyta bardzo pozytywna. Gorąco polecam Pana Sokołowskiego!

Opinia dodana przez: Beata
Wolny termin: dzisiaj o 18:30. Sprawdź inny.
Endokrynolog Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Diabetolog, Endokrynolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska- Marek Derkacz
ul Kolorowa 5/5A
Sławinek, Lublin

Lekarz bardzo uprzejmy, cierpliwy, rzeczowy. Tłumaczy wszystko bardzo dokładnie. Pierwszy raz dostałam kartkę, żebym sobie zrobiła notatki i nic nie zapomniała. :) Pyta o rożne aspekty zdrowia, nie tylko o to z czym się do niego przyszło. Polecam

Opinia dodana przez: Dagmara Maraśkiewicz
Endokrynolog Pruszcz Gdański dr n. med. Vijay Kumar Sharma

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Androlog, Endokrynolog

Gabinet Lekarski
ul. Wyspiańskiego 54
Pruszcz Gdański

Bardzooo dobry lekarz. Uprzejmy jako człowiek. Miły oraz cierpliwy. Z wytrwałością słucha pacjenta za co jestem bardzo wdzięczna! Polecam

Opinia dodana przez: mczarna
Endokrynolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog, Ginekolog

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

Endokrynolog Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
Al. Grunwaldzka 74/1
Gdańsk

Dwukrotnie sprawdzałam czy opinia dotyczy tej samej pani doktor. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt, jest to pierwszy lekarz który na obejrzenie mojego USG tarczycy poświęcił z 5minut, a nie 5 sek. Pani doktor pomogła w zwalczeniu niedoczynności ale również skierowała na badania związane z insulinoodpornością. Przez wcześniejsze lata leczenia nikt nie zwrócił uwagi na to, że cześć moich problemów zdrowotnych wynikać może właśnie z zaburzeń insuliny. Poleciłam innym osobą i z tego co wiem wszystkie kontynuują leczenie u pani doktor.

Opinia dodana przez: DominikaPN
Wolny termin: dzisiaj o 18:10. Sprawdź inny.

Wolny termin: jutro o 14:30. Sprawdź inny.

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
Kraków

Wolny termin: 22 Sty o 13:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Tadeusz Podsiadłowski

Endokrynolog, Ginekolog położnik

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
Białołęka, Warszawa

Wolny termin: 22 Sty o 15:00. Sprawdź inny.

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
Ochota, Warszawa