Lekarze Gdańsk

lek. dent. Adam Zedler

Chirurg stomatolog

ul. Stanisława Wyspiańskiego 9
80-432 Gdańsk

Najlepszy lekarz na świecie. Miły, cierpliwy, ciepły i przede wszystkim wybitny fachowiec. Tłumaczy i uspokaja.
Opinia dodana przez: Paulina

Marta Dłużewska

Żabicka Marta Praktyka Lekarska
80-398 Gdańsk

Najlepszy toruński stomatolog dziecięcy, jest miła i bardzo ciepła. Leczyła ząbki mojego malucha - ma rewelacyjne podejście :)

Anna Stasiewicz

Klinika Stomatologiczna lek. stom. Marek Marcinkowski
80-041 Gdańsk

Wspaniała stomatolog, godna polecenia. Kompetentna, cierpliwa i bardzo sympatyczna. Leczenie przebiega bezboleśnie. To co inni potrafią napsuć, to p. doktor rzetelnie naprawia. Lepiej trafić trudno !

lekarz Marek Królikowski

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Godny polecenia Lekarz. Świetne podejście do pacjenta, dobrze wyjaśnione wszystkie zagadnienia. Z czystym sumieniem polecam
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Jadwiga Kreft-Joszczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Aksamitna"
ulica Aksamitna 1
80-858 Gdańsk

Bardzo dobry, uważny lekarz. Dobry człowiek i sympatyczny lekarz z powołania. Nigdy nie odmawia przyjęcia pacjenta. Jak widzi, że ktoś się źle czuje to wywołuje do gabinetu poza kolejką. Jeśli trzeba daje skierowania i na badania i do specjalistów. Polecam.

lekarz Maciej Duda

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Wspanialy lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta przed trudną operacją serca.Operacja to pełny profesjonalizm Potem kontakt z rodziną. Zadzwoni przekażę wszystko, uspokoi nas czekających na koniec operacji. Polecam z całego serca jego wspaniale ręce.
Opinia dodana przez: Grażyna

lek. dent. Agnieszka Matkowska

Przychodnia stomatologiczna
Grunwaldzka 244
80-266 Gdańsk

Cudowna Pani Doktor, pełen profesjonalizm, kultura i zaopiekowanie pacjentem, wielka serdeczność! Polecam

lekarz Tomasz Radzikowski

Radiolog

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Witam chciałam podziękować za wnikliwy i rzetelny opis RTG płuc. W opisie spłycony prawy kąt p-ż ślad płynu? jest potwierdzeniem faktu jaki miał miejsce 2 dni przed prześwietleniem, w czasie nasilonego kaszlu w ustach po wydzielinie pojawiła się duża ilość płynu , na chusteczce nie była to krew czy flegma to tylko płyn przezroczysty, następnie miejscowy ból. Inny lekarz (przed wynikiem) zbagatelizował informację , że może to być tylko ból ...
Opinia dodana przez: Wanda

lek. dent. Karina Pyc

Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED Specjalistyczny ZOZ
ulica Opolska 5
80-395 Gdańsk

zdecydowanie polecam wizytę u Pani dr jeśli potrzebuje się leczenia ortodontycznego. Na każdej wizycie wszystko odbywało sie spokojnie, dokładnie, z uśmiechem na twarzy. Pai dr jest bardzo kompetenta i przy tym przemiłą osobą, zdecydowanie polecam :)
Opinia dodana przez: zoe
Bardzo kompetentna i doświadczona pani doktor. Wizyta przeprowadzona sprawnie, dokładnie i szczere podejście do pacjenta. Profesjonalnie i konkretnie opisała stan mojej choroby, której inni nie wykryli. Lekarz jakich już mało.
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Magdalena Piwakowska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medycyny Rodzinnej Suchanino"
ulica Beethovena 22a
80-171 Gdańsk

Nareszcie mieliśmy wspaniałą lekarkę , która zawsze trafiła w "sedno" choroby czy złego poczucia. Zaleciła odpowiednie lekarstwa, pocieszyła i zawsze miała czas jeżeli pacjentowi zdarzyło się przyjść poza kolejką. Niestety.... nie wiemy dlaczego już do końca roku nie będzie Jej u nas.
Opinia dodana przez: Waldemar

lek. dent. Katarzyna Gnitecka-Płotka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEODENTICA"
Kartuska 149/4-5
80-138 Gdańsk

Polecam.Pani doktor jest bardzo mila i wizyty u niej odbywaja sie bezstresowo:)))) Leczenie jest szybkie i bezbolesne.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Marcin Keller

NCMed Przychodnie
ul. Majewskich 26
81-457 Gdańsk

Lekarz z powołania! Wyrozumiały, informuje pacjenta o całym procesie leczenia. Lekarz empatyczny, profesjonalny, kulturalny a także szanujący pacjenta. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: JN

lek. dent. Monika Hryńczuk

NZOZ Stomatologia Dziecięca i Rodzinna Wiewiór.K
al. gen. Józefa Hallera 137
80-432 Gdańsk

Serdecznie polecam. Od lat korzystam z leczenia zębów u Pani doktor. Niezwykle ciepła i cierpliwa osoba. Od 4 lat stałym pacjentem jest również mój 4-letni syn.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Dariusz Sokołowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ul. Elewów 12/9
80-298 Gdańsk

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU
Opinia dodana przez: wkurzona
Trafiłem do tego lekarza przypadkiem,zniechęcony do życia przez duszności które nie pozwalały mi normalnie funkcjonować.Byłem wielokrotnie diagnozowany a nic lepiej.15 minut które zmieniło to to była wizyta w gabinecie doktora.Szybka operacja i teraz wiem że ponownie normalnie funkcjonuje-dziękuje Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lek. dent. Łukasz Sas Wisłocki

Szynszylowa 10
80-175 Gdańsk

Najlepszy, a poznałam wielu stomatologów. Podjął się wyjątkowo trudnego przypadku, kłopotliwego i żmudnego. Kompetentny, uprzejmy i cierpliwy. Polecam
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Alicja Klejnotowska

Urolog

Oddziały Szpitalne
al. Zwycięstwa 31/32
80-219 Gdańsk

Bardzo profesjonalna i miła Pani doktor! Polecam wszystkim i zachęcam do profilaktycznego badania!
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Livia Nowak-Banasik

Budapesztańska 3/43
80-288 Gdańsk

Doskonały lekarz. Wiedza, kompetencje i podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony i oczywiście polecam Panią Doktor innym pacjentom.

lek. dent. Mariola Wójtowicz

Szyprów 3
80-335 Gdańsk

wspanialy lekarz z empatia, doskonaly fachowiec, po moich przykrych doswiadczeniach z poprzednimi papraczami , konowalami wreszcie trafilam na osobę z doswiadczeniem, ktora odpowiedzialnie traktuje pacjentow , nie naciaga na niepotrzebne koszta , gdy nie ma takiej potrzeby.Jak bym wrócila do innego świata, dotychczas tak bylo , ze gdy przyszlam z jednym chorym zebem do niejakiego ZENONA STABLEWSKIEGO tak mna zaczal namawiac i mna motac, ze namowil mnie na niepotrzebne koszta, ...
Opinia dodana przez: Krystyna