Ilość placówek


Dostępność

Wyczyść

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe

Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

ginekolog chodzież

- 12 lekarzy

# 1

lekarz Aleksandra Szymczak

Ginekolog położnik

liczba opinii: 13

rehabilitacja
Chodziez
Chodzież

Średnia ocen: 4,8/5

Pani ginekolog najlepsza z możliwych. Prowadziła moją ciążę, dmucha na zimne, wyczerpująco odpowiada na pytania, bardzo spokojna, cierpliwa, wiecznie uśmiechnięta. ...

Pani ginekolog najlepsza z możliwych. Prowadziła moją ciążę, dmucha na zimne, wyczerpująco odpowiada na pytania, bardzo spokojna, cierpliwa, wiecznie uśmiechnięta. Polecam ! :)

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Ewelina
# 2

lekarz Solomon Amanuel

Ginekolog

liczba opinii: 17


Żeromskiego 35
Chodzież

Średnia ocen: 4,4/5

dr Solomon jest uprzejmym, szczerym, życzliwym lekarzem. On jako pierwszy powiedział wprost co mi jest ale nie owijając w bawełnę ...

dr Solomon jest uprzejmym, szczerym, życzliwym lekarzem. On jako pierwszy powiedział wprost co mi jest ale nie owijając w bawełnę zaczął leczyć. Opowiem krótko moją historię. Wcześniej przewinęłam się przez kilku innych lekarzy(ginekologów), którzy nie potrafili stwierdzić co mi jest. PCOS (zespół policystycznych jajników) powoduje brak miesiączkowania a co się z tym łączy brak owulacji, mam również pęcherzyki na jajnikach oraz prawdopodobnie zapchane jajowody. Pierwszy ginekolog zapisał mi tabletki pod język które nie dały żadnego efektu. Zmieniłam ginekologa a ten zapisał tabletki anty(nie badając mnie!). Zmieniając ginekologa skierowana zostałam na badania do szpitala Raszei w Poznaniu, już tam wykryto u mnie PCO ale ginekolog powiedział, że nie ma się czego obawiać- odsyłając mnie do domu w celu oczekiwania na miesiączkę. Za namową siostry zmieniłam ginekologa. Zostałam znów skierowana na badania tym razem na Polną w Poznaniu. Pani ginekolog podczas poszpitalnej wizyty z wynikami badań stwierdziła, że mam podejrzenie PCOS ale zapisała (sic!) tabletki na cukrzyce!! Oczywiście efekt żaden... dopiero (tak na prawdę przez przypadek) trafiłam do dr Solomona, który również skierował mnie na badania do Trzcianki (najprzyjemniejszy szpital w jakim kiedykolwiek byłam!!), po odebraniu wyników badań udałam się na wizytę i zaczęło się moje leczenie. Od półtora roku "współpracuję" z dr Solomonem i są efekty, biorę leki dzięki którym miesiączkuje (żadne tabletki anty!). Pan Solomon zawsze konkretnie odpowiada na moje pytania(nawet jak do niego dzwonie), dlatego wszystkim dziewczynom, kobietom z całego serca polecam dr AMANUELA SOLOMONA. Wizyta jest prywatna ale zdrowie jest bezcenne!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Zadowolona pacjentka
# 3

lekarz Jadwiga Warpachowicz

Ginekolog

liczba opinii: 26

None
ulica Żeromskiego 35 A
Chodzież

Średnia ocen: 4,0/5

Polecam z całego serca panią doktor prowadziła mi dwie ciążę. I na pewno to będzie mój lekarz do końca.

Polecam z całego serca panią doktor prowadziła mi dwie ciążę. I na pewno to będzie mój lekarz do końca.

Opinia dodana przez: Anonim
# 4

lekarz Włodzimierz Gról

Ginekolog położnik

liczba opinii: 4


ks. Ksyckiego 4c lok. 2
Chodzież

Średnia ocen: 4,0/5

Polecam tego Pana. Pomógł bardzo. Gdyby nie on moje dzieci by się nie urodziły.

Polecam tego Pana. Pomógł bardzo. Gdyby nie on moje dzieci by się nie urodziły.

Opinia dodana przez: Anonim
# 5

lekarz Halina Szplit

Ginekolog

liczba opinii: 9
+1 więcej

None
ulica Żeromskiego 35 A
Chodzież

Średnia ocen: 2,3/5

Pani doktor to naprawdę dobry lekarz ,polecam,ale każdy ma inny gust i oczekiwania,mi bardzo pomogła.

Pani doktor to naprawdę dobry lekarz ,polecam,ale każdy ma inny gust i oczekiwania,mi bardzo pomogła.

Opinia dodana przez: Anonim
# 6

lekarz Halina Szymańska-Szplit

Ginekolog położnik

liczba opinii: 1
+2 więcej

None
ul. Stefana Żeromskiego 35
Chodzież

Średnia ocen: 1,0/5

Doktor Halina Szplit tylko z nazwy niestety doktor, gdyż dla mnie, zna się na swojej robocie ale nie do końca, ...

Doktor Halina Szplit tylko z nazwy niestety doktor, gdyż dla mnie, zna się na swojej robocie ale nie do końca, niestety...Pozytywne komentarze jeśli je posiada to napewno są one wystawione przez kobiety u których ciąża przebiegała prawidłowo bez komplikacji. Wiem po samej sobie że gdy już wystąpią jakiekolwiek komplikacje podczas końcówki ciąży osoba ta nie widzi nic niepokojącego i bagatelizuje problem, twierdzi że jest wszystko ok po czym wychodzi i tyle ją widzieli....a pacjentka u której występuje zagrożenie życia i zdrowia jak i również zagrożenie życia i zdrowia dziecka leży i czeka. I na przykładzie podam gdyby nie inny lekarz to pacjentki i dziecka na tym świecie by nie było no i masz... pacjentka żyje a dziecko nie. A dlaczego dziecko nie żyje??? Bo pani halina po przyjęciu pacjentki stwierdziła że jest wszystko dobrze i nie widzi nic niepokojącego na jej oko. Można by jeszcze dużo pisać ale do czego zmierzam Pani doktor poprostu nie zna się do końca na tym co robi, bo gdyby się znała to dziecko by żyło, nie miało żadnych wad wrodzonych i ciąża przebiegała prawidłowo prawie do samego końca gdzie przy końcu nastąpiło zagrożenie zycia matki i dziecka ale pani halina z braku wiedzy i umiejętności nie widziała tego. Dlatego wystawiam taką opinie a nie inną, że pani zna się na położnictwie ale nie do końca i tu właśnie tego końca brakuje....niestety.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: KasiaCopyright ©2017 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat