Lekarze Zielona Góra

Ortopeda, Traumatolog

Rehabilitacja Batorego
Batorego 126A
Zielona Góra

Klinika Atros jest godna polecenia. Wszystkie czynności przed operacją zostały wykonane bardzo sprawnie Sama operacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor to bardzo sympatyczny człowiek. Pani anestezjolog też godna pochwały. Wszystko jak w rodzinie , obsługa pań pielęgniarek super. Jestem bardzo zadowolona z wykonania zabiegu, a także z atmosfery panującej w klinice.😁
Opinia dodana przez: M.O.

dr Elżbieta Czaplińska-Jujeczko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ELDENT Poradnia stomatologiczna
ul.Kilińskiego 3A
65-508 Zielona Góra

Chodząc do wielu dentystów słyszałem, że niedokładnie myje zęby i muszę to robić lepiej. U doktor Jajeczko w końcu się dowiedziałem, jak to robić. Zrobiono mi szkolenie że szczotkowania, nitkowania i wyjaśniono rolę irygatora. Od kiedy zacząłem się stosować do tych zasad, moje problemy z zębami praktycznie zniknęły. Wcześniej bywałem u dentysty nawet dwa razy w miesiącu. Teraz dzięki praktycznemu podejściu mam przyjść na kontrolę za pół roku i to ...
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Anna Hałabura

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

65-534 Zielona Góra

PANI DOKTOR ANNA HAŁABURA,Fantastyczny lekarz, najlepszy z wszystkich endokrynologów u których próbowałam się leczyć.Ona po prostu wie co mówi i leczy!!!Bardzo sympatyczna osoba!
Opinia dodana przez: Edyta

dr Piotr Defort

65-534 Zielona Góra

Doktor operował mnie 3 lata temu . Pacjent 18 letni , kręgosłup szyjny C2/C3 złamany , stluczony rdzeń , niedowład konczyny gornej lewej i prawej dolnej , po wypadku samochodowym . Lekarze dawali marne szanse na pełen powrót do zdrowia . Po pół roku nie miałem już żadnych skutków ubocznych . Wróciłem w pełni do zdrowia . Kręgosłup działa jak nowy , a po operacji na szyji ani śladu . ...

dr n. med. Bartosz Kudliński

Anestezjolog

65-534 Zielona Góra

Wspaniały lekarz. Lekarz z powołania. Fachowiec, rzetelny, z podejściem do pacjenta i jego rodziny. Udziela odpowiedzi na każde pytanie. Potrafi w sposób zrozumiały wytłumaczyć kwestie medyczne laikom. Wysoka kultura osobista.
Opinia dodana przez: Ewelina

Sebastian Kamiński

Laryngolog

65-534 Zielona Góra

ZGŁOSIŁEM SIĘ DO PANA DOKTORA Z ''SZUMIĄCYM UCHEM'' .DOLEGLIWOŚĆ POJAWIŁA SIĘ NAGLE ,WIĘC NIE MIAŁEM MOŻLIWOŚCI WCZEŚNIEJSZEGO ZAREJESTROWANIA SWOJEJ WIZYTY.ZOSTAŁEM PRZYJĘTY I OBSŁUŻONY W MIŁEJ ATMOSFERZE I Z WYROZUMIAŁOŚCIĄ.ZA OKAZANĄ UPRZEJMOŚĆ PRAGNĘ PODZIĘKOWAĆ I WYRAZIĆ SWOJĄ WDZIĘCZNOŚĆ.
Opinia dodana przez: JAN

lekarz Krzysztof Sidziński

65-534 Zielona Góra

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Cierpliwy, kompetentny, wyjaśni wszystko szczegółowo i należycie. Zaangażowany w zdrowie pacjenta. Bardzo polecam i życzę dalszych sukcesów.
Opinia dodana przez: Ewa F.
{'id': 13774, 'name': u'Zielona G\xf3ra'} Kardiolog
                                       lekarz Barbara Grzelewska

lekarz Barbara Grzelewska

Kardiolog

LogoMedic- Gabinet Terapii Logopedycznej, ALDEMED CENTRUM
Wyspiańskiego 13
65-036 Zielona Góra

Bardzo sympatyczna, wrażliwa, konkretna i ciepła osoba. Znakomity lekarz. Maniak kochający swoją pracę. Pani doktor prowadziła mnie na oddziale. Pozdrawiam - Jerzy Kamiński Gubin
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Leszek Karolewicz

65-534 Zielona Góra

Lekarz bardzo przemiły, spokojnie tłumaczy , ma bardzo dobre podejście do dzieci, i co najważniejsze dobiera odpowiednie lekarstwa. Polecam !

lekarz Grzegorz Giblewski

65-534 Zielona Góra

Pan Doktor Giblewski to wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Szybko postawił mnie na nogi i znowu mogę chodzić bez bólu. Bardzo bardzo dziękuję Panie Doktorze. Vi. Mak.
Opinia dodana przez: Vi. Mak.

dr n. med. Andrzej Haliński

Urolog dziecięcy

65-534 Zielona Góra

To jest wzór lekarza. Każdemu polecam. Po prostu mistrz. Uratował nasze dziecko robiąc nowatorską operację i udało się. Jestem mu dozgonnie wdzięczny. Jakby to powiedziała pani z reklamy - nic się nie udało to lata ciężkich treningów i pracy :-)
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Jan Mejnartowicz

Neurolog

65-534 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz, wyrozumiały, cierpliwy. Jest miły dla pacjenta i konkretny. Rzadko spotyka się takich specjalistów.
Opinia dodana przez: Błażej

lekarz Piotr Napierała

Otolaryngolog

65-534 Zielona Góra

Jestem zadowolony po operacji zatok i polipów nosa , wszystko ok. doktor prowadził leczenie do końca
Opinia dodana przez: Andrzej

Wojciech Gotlibowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

65-534 Zielona Góra

Wspaniały młody człowiek, wspaniały młody lekarz . Szybka reakcja w kierunku wyleczenia. Powyższa punktacja wskazuje jego oddanie dla pacjenta. Godny polecenia. AH/AH

lekarz Maciej Maniak

65-534 Zielona Góra

Świetny lekarz w mojej opinii jak również w opinii innych pacjentów z ktorymi mual okazje porozmawiać . Kompetentny do tego mily i z dużym poczuciem humory. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Leszek Pawlak

Androlog, Ginekolog

65-534 Zielona Góra

Polecam z czystym sumieniem. Uprzejmy i profesjonalne podejście.Lekarzem moim jest od lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Marcin Zieliński

65-534 Zielona Góra

Od kilku lat zmagałam się z uciążliwym łzawieniem, wizyty od okulisty do okulisty i nic, podejmowane próby leczenia bez efektu. Dr Zieliński przyjął mnie w szpitalu w Lubaniu bardzo po ludzku, uprzejmie. Wytłumaczył co mi dolega i nie obyło się bez operacji. Odpowiedział na wszystkie moje wątpliwości. Bardzo dobrze wspominam tę wizytę, zawsze mogę do doktora zadzwonić i zostaję zaopiekowana. Bardzo polecam tego specjalistę tym, którzy borykają się z podobnymi ...
Opinia dodana przez: Olga
{'id': 13774, 'name': u'Zielona G\xf3ra'} Terapeuta
                                       mgr Agnieszka Łozowicka

mgr Agnieszka Łozowicka

Terapeuta, Psycholog dziecięcy

Gabinet psychologiczny
Zielona Góra

Bardzo serdecznie polecam wizyty u Pani psycholog. Korzystałam wcześniej z porad u innych specjalistów, niektóre były trafne, ale niewiele mi dały, może to moja wina, nie wiem, ale dopiero tutaj się obudziłam. Ciepła, wrażliwa osoba, przede wszystkim słuchająca i obecna w rozmowie, a nie tylko rzucająca mądrościami z książek, a przy tym konkretna. Bardzo trafne uwagi i spostrzeżenia, nawet się nie spodziewałam. Dowiedziałam się bardzo dużo o sobie i sposobie ...
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Artur Sikora

Traumatolog, Ortopeda

65-534 Zielona Góra

Wspaniały lekarz polecam z całego serca .Mało spotykane ,żeby lekarz był tak pomocny dla pacjenta .Mega wiedza i doświadczenie. Przede wszystkim jest lekarzem, który troszczy się o swoich pacjentów.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Miłosław Bemben

65-534 Zielona Góra

Jeden z najlepszych lekarzy, jakiego spotkałam. Bardzo profesjonalny i uprzejmy. Z pewnością ma duże doświadczenie i wiedzę. Zdecydowanie polecam. Wyleczył mnie bardzo szybko. Jestem bardzo zadowolona.