Lekarze Internista Białystok

lekarz Andrzej Radziszewski

Internista, Kardiolog

Białystok

Jestem bardzo zadowolony ,szybka i fachowa pomoc lekarska, Pan doktor bardzo kompetentny .Bardzo dobry kontakt, trafna diagnoza, bardzo polecam .Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to lekarz z powołania, który nie tylko charakteryzuje się ogromną wiedzą medyczną, ale także autentyczną troską o pacjenta.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Ewa Guzy-Kicman

NZOZ Poradnia Rodzinna Bogumiła Augustynowicz
Baranowicka 113
15-501 Białystok

Trafiłam do pani dr zupełnie przypadkowo. Niezwykle uprzejma, specjalistka w każdym calu. Traktuje pacjenta jak człowieka, a nie jak kolejny przypadek. Stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie, tak aby każdy był zadowolony. Nie zdarza się to zbyt często w dzisiejszych czasach, aby trafić na takiego lekarza. Polecam :)

lekarz Wojciech Naumnik

Pulmonolog, Internista

ulica Hoża 16
15-235 Białystok

Mój pierwszy kontakt z Panem Docentem nastąpił w Centrum Medycznym Nowe Miasto Osteo-Medic s.c. ul. Wiejska 81 - trafiłem ze skierowaniem pilnym. Po dwóch tygodniach głodówki , a w ostatnim tygodniu i bez przyjmowania płynów gdyż wszystko zwracałem , ze stanem zapalnym płuc w trakcie chemioterapii. W kolejce na umówione wizyty oczekiwało kilkanaście osób - jednak Pan Docent gdy zapoznał się z rozpoznaniem i widząc mój stan przyjął mnie niezwłocznie ...
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Anna Modzelewska

Internista, Diabetolog

ul. Młynowa 17/10
15-404 Białystok

Miejsca za mało na opisywanie. Trzeba sprawdzić osobiście, tak będzie najlepiej. Super lekarz, polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Hanna Ziętkowska

Gajowa 64a/159
15-794 Białystok

bardzo kompetentna osoba, trafione rozpoznania sympatyczna, przemiła , kontaktowa i co bardzo ważne świetnie organizuje swoją pracę - nie trzeba siedzieć godzinami pod gabinetem

lekarz Krzysztof Kowal

Internista, Alergolog

Al. Piłsudskiego Józefa 12/35
15-445 Białystok

Dr Krzysztof Kowal to wspaniały lekarz, konkretny, zdecydowany, świetny specjalista. Leczę się u niego od kilku lat (choruję na astmę oskrzelowa) i od kiedy los szczęśliwie zetknął mnie z Panem Kowalem wiem jak obchodzić się z moją chorobą. Cierpliwość, wyrozumiałość i przede wszystkim przeogromna wiedzą pana doktora to jego atuty. Nie wyobrażam sobie innego lekarza do którego mogłabym udać się ze swoją chorobą, a proszę mi wierzyć, że w poszukiwaniu ...
Opinia dodana przez: Anna

Dzina Droń-Domańska

Gabinet Internistyczny O Profilu Kardiologicznym Droń-Domańska Dzina
Białystok

Lekarka o wielkim sercu i niezwykłym poświeceniu pacjentom. Walczy jak lwica o ludzi, by nikt na jej dyżurze nie umarł. Pomaga ludziom bezinteresownie.
Opinia dodana przez: Eny

lekarz Grażyna Laszewska

Internista, Diabetolog

ulica Sienkiewicza Henryka 79 A/307
15-003 Białystok

Super kompetentna pani doktor u której już parę lat się leczę na cukrzycę i mogę ją każdemu polecić.

lekarz Piotr Lisowski

Chirurg ogólny, Internista

ulica Zachodnia 2A/26
15-345 Białystok

Do p. dr Piotra Lisowskiego trafiłam z polecenia. Już od pierwszego kontaktu dał się poznać jako człowiek sympatyczny, wyciszony, wzbudzający zaufanie, aby mu powierzyć swój problem zdrowotny. Dzwoni z przypomnieniem o wizycie, chociaż na początku było to tylko badanie USG. Udziela ponownie informacji jakie leki przyjąć i jak się przygotować do zabiegu. Zmienia datę, gdy pacjent nie może dotrzymać terminu. Już sam gabinet, bardzo nowoczesny sprzęt, a także stawianie na ...
Opinia dodana przez: Barbara D.

lekarz Bogusław Demianiuk

Internista, Hipertensjolog

Broniewskiego 4
15-792 Białystok

Kto z Was słyszał, ażeby lekarz wychodzący ze swego gabinetu, mówił każdorazowo do oczekujących pacjentów "dzień dobry". Lekarz uśmiechnięty, uprzejmy i kompetentny. Nie traktuje pacjenta "per noga". Ma zawsze czas dla pacjentów. Byłem mile zaskoczony z wizyty, choć była to wizyta prywatna. Lekarz kardiolog godny polecenia.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Mariusz Ciołkiewicz

VITAMED NZOZ
ulica Mickiewicza 44c/5
15-250 Białystok

Lekarz o wielkim sercu i niezwykłym poświeceniu, wspaniały, konkretny, zdecydowany. Pomaga ludziom bezinteresownie. Dziękuję Panie Doktorze Ciołkiewicz.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Aneta Kuć-Zaręba

ul. Wiadukt 5/U3
15-327 Białystok

Bardzo dobra Pani doktor,miła,sympatyczna,poświęcająca czas dla pacjenta,stawiająca trafne diagnozy,kompetentna polecam.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Dorota Toczydłowska-Lasota

Internista, Hipertensjolog

Sukienna 9/28
15-881 Białystok

Od lat ja i moja cała Rodzina leczymy się u Pani doktor Doroty Toczydłowskiej-Lasota.Przede wszystkim Pani doktor jest bardzo miłą osobą ,a co najważniejsze jest prawdziwą specjalistką w swojej dziedzinie.Na dzień dzisiejszy nie wyobrażamy,żeby zmieniać lekarza.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Jarosław Piszcz

Internista, Hematolog

Podleśna 14/13
15-227 Białystok

Dr Jaroslaw Piszcz jest bardzo uprzejmy, kompetentny i decyzyjny .

lekarz Jerzy Sulima

Przychodnia Lekarskiej Specjalistycznej Spółdzielni Pracy ''Eskulap''
Białówny 9 / 1
15-000 Białystok

Naprawdę wspaniały i mądry Lekarz. Skutecznie leczy, dobrze leczy. Ufam Mu już z 20 lat i polecam każdemu kto ma problemy z sercem i nadciśnieniem.
Opinia dodana przez: Alina

Endokrynolog, Internista

Przychodnia Lekarskiej Specjalistycznej Spółdzielni Pracy ''Eskulap''
Białówny 9 / 1
15-000 Białystok

Pani doktor Anna Ostrowska-Nieścieruk najlepszy endokrynolog jakiego znam.Pani doktor zajęła się mną bardzo fachowo i kompleksowo. Wszystkim szukającym dobrego specjalisty bardzo polecam🙂
Opinia dodana przez: Beata

dr Marta Pszczółka

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, Karedent "S.C.
ulica Bukowskiego 1/U-3
15-066 Białystok

Bardzo miła i fachowa Pani Doktor! Bardzo chętnie i szczegółowo wszystko wytłumaczy, z cierpliwościa i wyrozumiałoscią

lekarz Agata Siwczynska

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Dobra" Sp.p.
Dobra 6
15-034 Białystok

Bardzo dokladna Pani doktor.Bez problemu daje skierowania na badania.Jezeli nie jest czegos pewna daje skierowanie na konsultacje do specjalisty.Naprawde polecam.

lekarz Mira Pachwicewicz-Żmuda

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
ulica Fabryczna 27
15-471 Białystok

Przyjmuje na SOR w Białymstoku, dziwię się że jest taka opanowana przy takiej ilości drażliwych ludzi....
Opinia dodana przez: Krzysztof