Internista Radom

Aleksandrowicza
26-600 Radom

Specjalista jakich mało! Bardzo gorąco polecam!

Specjalista jakich mało! Bardzo gorąco polecam!

26-660 Radom

Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam jego podejście do pacjenta sposoby leczenia jest poprostu najlepszy!! Wielki szacunek dla takich ludzi z tak wielkim powołaniem bo to jest zadkością POLECAM

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Otwarte Serce"
Słowackiego 48/48a
26-600 Radom

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, oby więcej takich lekarzy. Pani doktor bardzo miła. Z całą odpowiedzialnością polecam.

Opinia dodana przez: Gabriel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Otwarte Serce"
Słowackiego 48/48a
26-600 Radom

Godny zaufania wspaniały lekarz wart zaufania podchodzi do człowieka z szacunkiem zrozumieniem wytłumaczy wszystko dokładnie

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Beliny Prażmowskiego 33A
26-600 Radom

Najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz w Radomiu, zawsze wszystko wytłumaczy sprawdzi i wysłucha.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Ul.Focha 14
26-600 Radom

Po wizycie w prywatnym gabinecie lekarz mily robiacy dobre wrazenie, i konmretny jesli chodzi o leczenie. Wszystko dokladnie tlumaczy.

Opinia dodana przez: Piotr

Biała 47
26-600 Radom

Z czystym sumieniem polecam tą specjalistke. Uprzejmą bezinteresowna pani doktor. Godna polecenia wszystko wyjaśni dokładnie bez nerwów i stresu.

Opinia dodana przez: Michał Czerwiński

POZ
spacerowa
26-930 Radom

Bardzo dobry lekarz,rzetelny pomógł synowi szybko i bez problemowo.

Bardzo dobry lekarz,rzetelny pomógł synowi szybko i bez problemowo.

Radomski Szpital Specjalistyczny im. Dr Tytusa Chałubińskiego - opieka stacjonarna
ulica Giserska 21
26-610 Radom

POLECAM LEKARZ GODNY POLECENIA ZAWSZE POMOŻE ......................................................................................................................................................

Opinia dodana przez: DAWID

FIZJO - med
Kilińskiego 6
26-600 Radom

Polecam, bardzo dobry lekarz.
Niezawiedziecie się.

Polecam, bardzo dobry lekarz.
Niezawiedziecie się.