Internista Radom

dr n. med. Wojciech Dworzański

wss

26-600 Radom

Mi pomógł i jestem zadowolony , wreszcie ustalił mi leki i cisnienie mam w normie polecam leżałem tam na Oddziale opiekowała się mną jeszcze jedna pani doktor - naprawde na poziomie Oddział. Pacjent Jakub W.
Opinia dodana przez: kuba0035

lekarz Tadeusz Kalbarczyk

Bursztynowa 6
26-604 Radom

Specjalista godny polecenia, konkretnie i rzeczowo podchodzi do sprawy przy czym potrafi podnieść na duchu i swoim miłym i spokojnym głosem ukoić nerwy i stres jaki niewątpliwe towarzyszy wizytą u lekarza. Trafnie stawia diagnozę przy czym nie straszy pacjenta co jest bardzo istotne. Polecam. Wspaniały Człowiek.
Opinia dodana przez: Jadwiga W. z Kozienic
Pani Doktor to bardzo dobra, wnikliwa i dokładna specjalistka z niezwykłą empatią i podejściem do pacjenta. Kompleksowo prowadzi mój przypadek, służy radą i czasem, a wszystko po to by pomóc. Potrafi wytłumaczyć przebieg choroby i z rozwagą i spokojem przeprowadzić przez nią chorego, nie pozostawia go samego sobie.
Polecam jak najbardziej.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Janusz Romanowski

Internista, Gastroenterolog

ENDOMED JANUSZ ROMANOWSKI SPÓŁKA JAWNA
Diamentowa 39
26-600 Radom

Wspaniały człowiek i świetny lekarz. ON leczy i przejmuje się pacjentem!

lekarz Joanna Strawa

Internista, Pediatra

IRIS Gabinet Okulistyczny
ul. Okulickiego 39
26-600 Radom

Cudowny fachowiec.Pomocna i zaangażowana w leczenie,kompetencje na najwyższym poziomie,brawo dla pani doktor
Opinia dodana przez: daga

dr n. med. Jolanta Buczyńska-Chyl

Nefrolog, Internista

Specjalistyczna Praktyka lekarska
ul.Mireckiego 10 "Nel-Med"
Radom

bardzo miła Pani Doktor która interesuje się pacjentem i potrafi wprowadzić pacjenta w wiadomości o chorobie Ma czas dla chorego .Ja osobiście zawdzięczam Pani Doktor nowe życie .Jestem bardzo wdzięczna .
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Joanna Podgórska-Żytny

Internista

Padewska 1/32
26-600 Radom

Mnie bardzo pomogła, nie zbagatelizowała problemu skierowała na badania i pokierowała do odpowiedniego specjalisty. Lekarz godny polecenia.

lekarz Wiesław Czapnik

Aleksandrowicza
26-600 Radom

Specjalista jakich mało! Bardzo gorąco polecam!

lekarz Wiesław Droździkowski

Internista, USG

Przychodnia Specjalistyczna Lekarzy i Stomatologów
Żeromskiego 50
26-600 Radom

Mam 32 lata i powracajace bole brzucha sklonily do wizyty. Balam sie okropnie bo wiedzialam, ze moze sie to skonczyc gastroskopia. Lekarz najpierw przeprowadzil obszerny wywiad, zbadal mi brzuch przy czym byl szalenie uprzejmy, konkterny i kompetentny. Idealny lekarz! Az dziwie sie ze tacy w szpitalu pracuja :)) potem przeprowadzil badanie gastroskopem, chyba tylko dzieki Jego delikatnosci i pozytywnemu nastawieniu przetrwalam. Fakt badanie trwa u niego dlugo, ale jest bardzo ...

lekarz Anna Krzemińska-Zybała

Internista

Placowa 19/1
26-611 Radom

Polecam wizyty u Pani Doktor. Wspaniały fachowiec, pełna empatii, indywidualnego podejścia do Pacjenta. W gabinecie Pani Doktor panuje zrozumienie, serdeczność, zaangażowanie w pomoc Pacjentowi. Takie osoby jak Pani dr Anna Krzemińska Zybała przywracają wiarę w polską służbę zdrowia, profesjonalizm i zaangażowanie lekarzy. Dzięki trafnej diagnozie Pani doktor, odpowiedniemu leczeniu stosunkowo szybko zaczęłam wracać do zdrowia.POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

Interniści w Radomiu