Internista Radom

Aleksandrowicza
26-600 Radom

Specjalista jakich mało! Bardzo gorąco polecam!

26-660 Radom

Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam jego podejście do pacjenta sposoby leczenia jest poprostu najlepszy!! Wielki szacunek dla takich ludzi z tak wielkim powołaniem bo to jest zadkością POLECAM

Ul.Focha 14
26-600 Radom

wreszcie lekarz na poziomie! Miły, kompetentny, wiadomo co dolega i jak leczyć. Do tego szeroki zakres usług. Polecam

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Otwarte Serce"
Słowackiego 48/48a
26-600 Radom

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, oby więcej takich lekarzy. Pani doktor bardzo miła. Z całą odpowiedzialnością polecam.
Opinia dodana przez: Gabriel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Otwarte Serce"
Słowackiego 48/48a
26-600 Radom

Godny zaufania wspaniały lekarz wart zaufania podchodzi do człowieka z szacunkiem zrozumieniem wytłumaczy wszystko dokładnie

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Beliny Prażmowskiego 33A
26-600 Radom

Najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz w Radomiu, zawsze wszystko wytłumaczy sprawdzi i wysłucha.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Sandomierska 16 m 141
26-600 Radom

Wyjątkowo kompetentna i wnikliwa Pani Doktor... niepodobna uniknąć analitycznego i krytycznego spojrzenia i podejścia do pacjenta. Polecam na stałe jako Lekarza pierwszego/..i nie tylko / kontaktu.
Opinia dodana przez: Janusz

POZ
spacerowa
26-930 Radom

Bardzo dobry lekarz,rzetelny pomógł synowi szybko i bez problemowo.

Biała 47
26-600 Radom

Z czystym sumieniem polecam tą specjalistke. Uprzejmą bezinteresowna pani doktor. Godna polecenia wszystko wyjaśni dokładnie bez nerwów i stresu.
Opinia dodana przez: Michał Czerwiński

Radomski Szpital Specjalistyczny im. Dr Tytusa Chałubińskiego - opieka stacjonarna
ulica Giserska 21
26-610 Radom

POLECAM LEKARZ GODNY POLECENIA ZAWSZE POMOŻE ......................................................................................................................................................
Opinia dodana przez: DAWID

Interniści w Radomiu