lekarz Joanna Podgórska-Żytny

Pani doktor poważna, rzeczowa, dokładnie analizuje wyniki badań i omawia tok leczenia. Pomimo możliwości wyboru lekarza, leczę się u Pani doktor. Mam do niej zaufanie.

Najlepszy internista, jakiego kiedykolwiek spotkałem. Wzór kompetencji, sumienności, rzeczowości.Poczułem, że ktoś potrafi jednak traktować pacjenta poważnie. Polecam.

Mnie bardzo pomogła, nie zbagatelizowała problemu skierowała na badania i pokierowała do odpowiedniego specjalisty. Lekarz godny polecenia.

------------------------------------------------Konkret i rzeczowo.Polecam.----------------------------

Miła Pani doktor. Dokładnie omówiła tok leczenia. Bez jakichkolwiek nieuprzejmości. Jasno i rzeczowo. Polecam

Polecam

Zdecydowanie nie polecam tej lekarki, bardzo nieprzyjemna , oschła i w dodatku odniosłam wrażenie, że przez przypadek znalazła się na miejscu lekarza. W dzisiejszej dobie " Pani Doktor "albo powinna zmienić swój stosunek do pacjentów albo udać się na dłuższy wypoczynek .Zdecydowanie NIE POLECAM

Trochę oschła zasadnicza ale konkretna i skuteczna potrafi wytłumaczyć chorobę diagnostykę i leczenie