lekarz Joanna Podgórska-Żytny

Internista

3,5

Miła Pani doktor. Dokładnie omówiła tok leczenia. Bez jakichkolwiek nieuprzejmości. Jasno i rzeczowo. Polecam

Polecam

------------------------------------------------Konkret i rzeczowo.Polecam.----------------------------

Zdecydowanie nie polecam tej lekarki, bardzo nieprzyjemna , oschła i w dodatku odniosłam wrażenie, że przez przypadek znalazła się na miejscu lekarza. W dzisiejszej dobie " Pani Doktor "albo powinna zmienić swój stosunek do pacjentów albo udać się na dłuższy wypoczynek .Zdecydowanie NIE POLECAM

Trochę oschła zasadnicza ale konkretna i skuteczna potrafi wytłumaczyć chorobę diagnostykę i leczenie