Kardiolog Chorzów

lekarz Joanna Grzyb

NZOZ MEDICA
ul. Bolesława Chrobrego 18
Chorzów

Wspaniała lekarka, z poswieceniem leczy potrzebujacych, mnie uratowala przed ciezkim zawalem, Bóg zaplac.

Opinia dodana przez: Gerard Górercki

lekarz Janusz Milejski

NZOZ MEDICA
ul. Bolesława Chrobrego 18
Chorzów

Witam,lecze sie u pana doctora okolo 9lat,jestem bardzo zadowolona z podejscia do pacjenta.Moge powiedziec lekarz z powolania.Mieszkam za granica z jakim kolwiek problemem moge zadzwonic i dostac porade co powinnam zrobic.Cieplo jakie bije i czas poswiecony od pana doctora podczas wizyty i rozmowy sprawia ze czlowiek czuje sie bezpiecznie.POLECAM POLECAM i jeszcze raz POLECAM i dziekuje :-)

Opinia dodana przez: Pacjent Pacjent

lekarz Grzegorz Irlik

None
ulica Katowicka 74
Chorzów

Konkretny, uprzejmy lekarz...doktor szuka przyczyny schorzenia, kieruje na dodatkowe badania, widać zainteresowanie pacjentem.

lekarz Marcin Świerad

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
Chorzów

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u PANA DOKTORA MARCINA ŚWIERADA.To była moja pierwsza wizyta po przebytym zawale i udarze.Poświęcił mi dużo czasu analizując przywiezione karty pacjenta i wyniki badań i Ekg zrobione przed wizytą w tut.Poradni.W jasny dla mnie sposób wyjaśnił mi dalsze leczenie.Jest bardzo sympatyczny,kontaktowy,kulturalny.Po prostu PROFESJONALISTA.Otrzymałam kartę informacyjną z porady ambulatoryjnej,abym mogła ją doręczyć lekarzowi kierującemu z dalszymi zaleceniami leczenia.Bożena Burzyńska.POLECAM.SUPER DOKTOR.

dr n. med. Piotr Kończakowski

Kardiolog, Lekarz sportowy

MADA-MED Asklepios sc
Wolności 109
Chorzów

Świetny diagnosta.Z ekg potrafi odczytać niemal wszystko i wskazać na występowanie chorób współistniejących. Przy tym jest cierpliwy.

lekarz Danuta Więcek-Włodarska

Kardiolog, Pediatra

None
ulica Drzymały 12/1
Chorzów

Pani D. Więcek Włodarska jest wspaniałym fachowcem godnym polecenia !!! Fachowość i podejście do problemów na najwyższym stopniu profesjonalizmu!!!

Opinia dodana przez: Beata Kordon