Kardiolog

Wolny termin: jutro o 13:15. Sprawdź inny.

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.
Kardiolog Elbląg lek. med. Joanna Pawlik

Gabinet prywatny: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Kowalska 1-2L
82-300 Elbląg

Miła ,a zarazem kompetentna!Rzetelnie i z powagą podchodzi do problemów pacjenta,naprawdę godna polecenia pani doktor:)

Opinia dodana przez: KAJA Wasilewska
Kardiolog Katowice dr n. med. Kazimierz Radwan

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim znajomym i zawsze otrzymuję od nich podziękowania. Rrzadko kiedy czułam się tak komfortowo w czasie porady lekarskiej, poza tym nareszcie uzyskałam pomoc w moich licznych dolegliwościach. Bardzo cierpliwy, świetny fachowiec, bada i leczy kompleksowo, nie naraża pacjenta na zbędne badania i konsultacje. Aneta

PRAKTYKA LEKARSKA

41-813 Rokitnica, Zabrze

Polecam Serdecznie --godny zaufania, tłumaczy wszystko, bardzo miły, sympatyczny, konkretny. Widac, lekarz z powołania. . Poleciłam znajomym Pana Doktora i tez byli bardzo zadowoleni, opis wyniki, badania, zdjęcia wszystko dane pacjentowi do domu;)))

Opinia dodana przez: Kobieta 32

Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Aldona Browarek
lok 806, Polna 3

dr n. med. Jan Kowalski

Chirurg dziecięcy, Dermatolog

Placówka medyczna O bardzo długiej nazwie, która się nie mieści Warszawa
morska 1
00-640 Chylonia, Gdynia

test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test

Opinia dodana przez: Mariusz M

"Oazza"