Kardiolog Zabrze

dr n. med. Wojciech Bluszcz

PRAKTYKA LEKARSKA

Rokitnica, Zabrze

Polecam Serdecznie --godny zaufania, tłumaczy wszystko, bardzo miły, sympatyczny, konkretny. Widac, lekarz z powołania. . Poleciłam znajomym Pana Doktora i tez byli bardzo zadowoleni, opis wyniki, badania, zdjęcia wszystko dane pacjentowi do domu;)))

Opinia dodana przez: Kobieta 32

dr Rafał Wojnar

Śląskie Centrum Chorób Serca
Szpitalna
Zabrze

Wspaniały ośrodek z dobrymi profesorami, którzy stworzyli wspaniały zespół lekarzy, a wśród tego zespołu jest lekarz, tóry swa przece traktóje jak misje i potrafi swym podejsciem stworzyć takom atmosferę że ucieka gdzies strach przed choroba.

dr hab. n. med. Tomasz Kukulski

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
Zabrze

Bardzo dobry i kompetenty lekarz tylko szkoda ,ze w SCCS przyjmuje tylko w środy od 11 do 16. Polecam go wszystkim

Opinia dodana przez: rafał

lekarz Joanna Grzyb

None
ulica Nad Kanałem 34c/1
Zabrze

Wspaniała lekarka, z poswieceniem leczy potrzebujacych, mnie uratowala przed ciezkim zawalem, Bóg zaplac.

Opinia dodana przez: Gerard Górercki

lekarz Leszek Goliszek

Zabrze

Nie tak dawno moja mama była pacjentką P. Doktora w Klinice w Zabrzu i mimo iż leczyła się w wielu poradniach i szpitalach to nigdy nie spotkałyśmy tak uprzejmego i oddanego pacjentom lekarza . Poleciłabym Go każdemu choremu z problemami kardiologicznymi

prof. dr hab. n. med. Lech Poloński

Zabrze

Naprawdę polecam, solidny, kompetentny, miły, przede wszystkim posiada sporą wiedzę.

lekarz Krzysztof Szczurek-Katański

None
Św. Floriana 16/1
Zabrze

Pan dr Szczurek wykonał u mnie zabieg koronarografii i plastykę tętnic wieńcowych. A właściwie dwa zabiegi, bo musiał przeprowadzić je w dwóch etapach. To, co wydało mi się najistotniejsze, to fakt, że przy wyborze strategii zabiegu, poza oczywiście jego skutecznością, wybiera procedury, które są - z punktu widzenia pacjenta - najmniej dla niego dolegliwe, a nie najwygodniejsze dla operatora. Zabieg prowadzi spokojnie, bez nerwowości - nawet, gdy w jego trakcie pojawiają się jakieś przeszkody. Wpływa kojąco na pacjenta. Tłumaczy mu kolejne wykonywane przez siebie czynności. Ma się wrażenie, iż oto w tym krytycznym momencie swojego życia :-) znaleźliśmy się w najwłaściwszych rękach. Profesjonalizm!!! To jest mój komentarz.

Opinia dodana przez: Jurek

lekarz Grzegorz Irlik

Internista, Kardiolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 3 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Koziołka 1
Zabrze

Konkretny, uprzejmy lekarz...doktor szuka przyczyny schorzenia, kieruje na dodatkowe badania, widać zainteresowanie pacjentem.

lekarz Marcin Świerad

Katedra i Oddział Kliniczny Kardiochirurgii i Transplantologii ŚUM
Marii Curie-Skłodowskiej 9
Zabrze

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u PANA DOKTORA MARCINA ŚWIERADA.To była moja pierwsza wizyta po przebytym zawale i udarze.Poświęcił mi dużo czasu analizując przywiezione karty pacjenta i wyniki badań i Ekg zrobione przed wizytą w tut.Poradni.W jasny dla mnie sposób wyjaśnił mi dalsze leczenie.Jest bardzo sympatyczny,kontaktowy,kulturalny.Po prostu PROFESJONALISTA.Otrzymałam kartę informacyjną z porady ambulatoryjnej,abym mogła ją doręczyć lekarzowi kierującemu z dalszymi zaleceniami leczenia.Bożena Burzyńska.POLECAM.SUPER DOKTOR.

dr Jacek Sikora

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
Zabrze

Bardzo dobry lekarz kardiolog , empatia, profesjonalizm, wysoka kultura osobista, leczy całego człowieka , a nie pojedyńczy organ

Opinia dodana przez: Halina