Kardiolog Zabrze

PRAKTYKA LEKARSKA

41-813 Rokitnica, Zabrze

Chyba pierwszy raz piszę opinię lekarzowi, ale Pan Bluszcz to lekarz do którego można mieć zaufanie. Zbadał dokładnie mojego ojca, zlecił badania których mu brakowało po innych badaniach lekarzy i postawił diagnozę która wręcz uratowała życie mojego ojca. Obaj jesteśmy bardzo wdzięczni. Pozdrawiam

Śląskie Centrum Chorób Serca
Szpitalna
Zabrze

Wspaniały ośrodek z dobrymi profesorami, którzy stworzyli wspaniały zespół lekarzy, a wśród tego zespołu jest lekarz, tóry swa przece traktóje jak misje i potrafi swym podejsciem stworzyć takom atmosferę że ucieka gdzies strach przed choroba.

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Bardzo dobry i kompetenty lekarz tylko szkoda ,ze w SCCS przyjmuje tylko w środy od 11 do 16. Polecam go wszystkim

Opinia dodana przez: rafał

ulica Nad Kanałem 34c/1
41-800 Zabrze

Wspaniała lekarka, z poswieceniem leczy potrzebujacych, mnie uratowala przed ciezkim zawalem, Bóg zaplac.

Opinia dodana przez: Gerard Górercki

Nie tak dawno moja mama była pacjentką P. Doktora w Klinice w Zabrzu i mimo iż leczyła się w wielu poradniach i szpitalach to nigdy nie spotkałyśmy tak uprzejmego i oddanego pacjentom lekarza . Poleciłabym Go każdemu choremu z problemami kardiologicznymi

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 3 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Koziołka 1
41-803 Zabrze

Konkretny, uprzejmy lekarz...doktor szuka przyczyny schorzenia, kieruje na dodatkowe badania, widać zainteresowanie pacjentem.

Św. Floriana 16/1
41-800 Zabrze

Pan dr Szczurek wykonał u mnie zabieg koronarografii i plastykę tętnic wieńcowych. A właściwie dwa zabiegi, bo musiał przeprowadzić je w dwóch etapach. To, co wydało mi się najistotniejsze, to fakt, że przy wyborze strategii zabiegu, poza oczywiście jego skutecznością, wybiera procedury, które są - z punktu widzenia pacjenta - najmniej dla niego dolegliwe, a nie najwygodniejsze dla operatora. Zabieg prowadzi spokojnie, bez nerwowości - nawet, gdy w jego trakcie pojawiają się jakieś przeszkody. Wpływa kojąco na pacjenta. Tłumaczy mu kolejne wykonywane przez siebie czynności. Ma się wrażenie, iż oto w tym krytycznym momencie swojego życia :-) znaleźliśmy się w najwłaściwszych rękach. Profesjonalizm!!! To jest mój komentarz.

Opinia dodana przez: Jurek

Naprawdę polecam, solidny, kompetentny, miły, przede wszystkim posiada sporą wiedzę.

Katedra i Oddział Kliniczny Kardiochirurgii i Transplantologii ŚUM
Marii Curie-Skłodowskiej 9
41-800 Zabrze

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u PANA DOKTORA MARCINA ŚWIERADA.To była moja pierwsza wizyta po przebytym zawale i udarze.Poświęcił mi dużo czasu analizując przywiezione karty pacjenta i wyniki badań i Ekg zrobione przed wizytą w tut.Poradni.W jasny dla mnie sposób wyjaśnił mi dalsze leczenie.Jest bardzo sympatyczny,kontaktowy,kulturalny.Po prostu PROFESJONALISTA.Otrzymałam kartę informacyjną z porady ambulatoryjnej,abym mogła ją doręczyć lekarzowi kierującemu z dalszymi zaleceniami leczenia.Bożena Burzyńska.POLECAM.SUPER DOKTOR.

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Bardzo dobry lekarz kardiolog , empatia, profesjonalizm, wysoka kultura osobista, leczy całego człowieka , a nie pojedyńczy organ

Opinia dodana przez: Halina

Kardiolodzy w mieście Zabrze