Filtruj terminy

dr n. med. Wojciech Bluszcz

PRAKTYKA LEKARSKA
Budowlana 28
41-813 Rokitnica, Zabrze

Pan Bluszcz to dobry lekarz i dobry człowiek. Szczegółowo i indywiduzlanie podchodzi do pacjenta, wszelkie badania opisy jasne, rozmowa i można pytania zadać na które lekarz w pełni odpowiada. Miły i pomocny. Dziękuję, będę miała teraz lekarza do którego się mogę zgłosić w awaryjnej sprawie ale i do kontroli wg zaleceń. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Aleksandra B

dr n. med. Witold Streb

41-800 Zabrze

Lekarz z powołania, emanuje spokojem popartym kompetencjami. Każdy kto trafi pod jego "skrzydła" powinien dziękować losowi.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr Rafał Wojnar

Śląskie Centrum Chorób Serca
Szpitalna
Zabrze

Wspaniały ośrodek z dobrymi profesorami, którzy stworzyli wspaniały zespół lekarzy, a wśród tego zespołu jest lekarz, tóry swa przece traktóje jak misje i potrafi swym podejsciem stworzyć takom atmosferę że ucieka gdzies strach przed choroba.

dr n. med. Krzysztof Dyrbuś

41-800 Zabrze

Bezinteresowny, oddany pacjentowi człowiek. Profesjonalista z humorem. Wiedza i umiejętności manualne na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam. Mnie przywrócił do normalnego życia, a już się żegnałem.
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Jacek Kowalczyk

41-800 Zabrze

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Doktor z powołania do pacjenta,polecam go każdemu.Same superlatywy.
Zabrze Kardiolog dr n. med. Jacek Sikora

dr n. med. Jacek Sikora

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Bardzo dobry specjalista a zarazem sympatyczny człowiek pełen empatii. Rzadko trafia się na takiego lekarza. Jestem pacjentką Pana doktora od niedawna lecz mogę szczerze go polecić.

dr n. med. Teresa Zielińska

ulica Budowlana 105/3
41-808 Zabrze

Zgadzam się z wieloma opiniami ,byłam u pani doktor chyba ze 3 razy ,ktoś du dobrze piszę cytat :Pani doktor jest bardzo nieuprzejma, traktuje pacjentów obcesowo. Wydaje się, jakby pracowała za karę. Cynicznie się uśmiecha i lekceważąco podchodzi spraw pacjentów2!!,podpisuję się pod tym dwoma rękoma ,w życiu tam nie pójdę ,nie dosyć że straciłam na prywatną wizytę ,to z ironicznym słodkim uśmiechem byłam upokorzona ,dostałam w gabinecie leki po których ...

dr Jacek Piegza

Śląskie Centrum Chorób Serca
Szpitalna
Zabrze

Bardzo dobry kardiolog i człowiek.Nie ważne,że 10 pacjentów przyjąć może,każdemu nastepnemu też pomoże.
Wspaniały i ciepły człowiek, świetny specjalista o wielkim sercu, ogromna wiedza medyczna. Godność polecenia w skali od 0 do 5 zdecydowanie 10!
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Ilona Skoczylas

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Miałem przyjemność być pacjentem Pani doktor Ilony Skoczylas. Wszystkie 6 elementów wchodzących w skład tej opinii mogę ocenić na 5/5. Każdemu z nas pacjentów, życzę takich lekarzy. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Wiesław Juszczyk

Kardiolodzy w Zabrzu