lekarz Marzanna Rak

Internista, Kardiolog

2,4
2,1
2,4

Wszystko przebiegło sprawnie. Przeprowadzone badanie, postawiona diagnoza, zlecone dalsze badania. Mogę polecić

Bardzo nieuprzejma i niekulturalna Pani doktor. Jej główne zajęcie podczas wizyty to wklepywanie wyników do komputera podczas gdy pacjent siedzi przez 10 minut w ciszy. Po zadaniu pytania pani Marzanna odpowiada "to ja tu jestem od zadawania pytań". Na pytanie o wyniki odpowiada "złe" i nic więcej nie tłumaczy. Siedzi w pracy chyba za karę, krzyczy na pacjentów w korytarzu. Koszmar!!

Witam, byłam u pani doktor z NFZ. Niestety pani doktor była bardzo obcesowa wręcz nieuprzejma. Więcej tam nie wrócę. Inny lekarz u którego później konsultowałam wyniki był innego zdania, potrafił podejść do problemu holistycznie.

Nie polecam! Ta pani przyjmuje chyba z przymusu (na NFZ). Słowo "empatia" nie istnieje w jej słowniku. Arogancka, nieuprzejma, wręcz bezczelna! Nic nie tłumaczy tylko nie znoszącym sprzeciwu tonem wykłada swoje racje. Może i jest fachowcem (po jednej wizycie trudno określić) ale powinna może pracować naukowo a nie leczyć ludzi. Wiecej do tej pani się nie wybieram.

Nie polecam! Nieuprzejma, arogancka, bez empatii zero tłumaczenia badań. proszę brać tabletki i do widzenia. Na pytanie czy o mój stan zdrowia odpowiedź daleki od ok. Masakra, lekarzem jest chyba za karę

Nie polecam, arogancka, traktuje pacjenta jak przedmiot. Przyjmuje pacjenta bo musi na wizycie z NFZ. Jest nieuprzejma.

Wow.. . Wszystko wyłozone na " prosty łeb" umnie poszło gladko.. badabie diagnoza i jest ok.. polecam