laryngolog płock

lekarz Bożena Samelska

Obrońców Płocka 1920 r. 11/2
Płock

Miła, rzeczowa, kulturalna, pozostawia pacjentowi decyzję odnośnie leczenia, rzeczowo tłumacząc jakie leczenie można zastosować i dlaczego.

lekarz Ireneusz Struzik

SZPITAL
ulica Medyczna 19
Płock

super lekarz,godny zaufania.polecam , ,trafnie postawil diagnoze,3 osoby wyleczyl

dr Jarosław Popowski

Mazowiecki Ośrodek Laryngologii - Przychodnia
ul. Armii Krajowej 9
Płock

Bardzo polecam każdemu kto potrzebuje specjalisty w tej dziedzinie doktor przemiły i bardzo pomocny wszystko dokładnie wytłumaczy

Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Eryk Pawlik

Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku

Płock

Jako jedyny laryngolog postawił trafna diagnozę u mojego dziecka, a wiadomo każdy dalby za dziecko wypruć sobie flaki, wiec dla mnie to bardzo cenne, ze wreszcie znalazłam lekarza, który ma szeroka wiedzę, nie kieruje się tylko objawami typowymi, potrafi w niuansach doszukać się przyczyny. Skąd wiem - przepisał leki, które już działają i nie są to antybiotyki, a tym bardziej sterydy.

lekarz Elżbieta Zgorzelska

Laryngolog   (+1 więcej)

Wiosenna 61
Płock

Bardzo dobry laryngolog.Lekarz myślący o pacjencie i jego chorobie a nie tylko o gratyfikacjach..Zna najnowsze leki.Polecam.

Opinia dodana przez: Marek

lekarz Bolesław Godlewski

Partyzantów 11
Płock

Polecam tego lekarza!!! Bardzo mi pomógł!

Polecam tego lekarza!!! Bardzo mi pomógł!

prof. dr hab. n. med. Henryk Skarżyński

kajetany

Płock

Kajetany to wyjątkowe miejsce. Byłam operowana kilka razy. Cały personel godny pochwały na czele z profesorem!. To wyjątkowy lekarz dający często nadzieję tym, którzy już dawno ją stracili. A tym wszystkim krytykującym przypominam, że są różne schorzenia i nie zawsze wszystko się udaje. Profesor to genialny lekarz, ale nie jest "cudotwórcą",choć jak się patrzy na wszystkie Jego osiągnięcia to czasami się zastanawiam, czy trochę tak nie jest!. Wielkie Gratulacje!!!

Opinia dodana przez: ewa

lekarz Ewa Pomirska

polecam bardzo lepszego lekarza nie znajdziecie

polecam bardzo lepszego lekarza nie znajdziecie

lekarz Katarzyna Zimoch

Czwartaków 4
Płock

Panni dr Katarzyna Zimoch jest lekarzem kompetentnym , skutecznym. Wizyta u Pani dr to przyjemność . Polecam !!!

Opinia dodana przez: Antoni1955 antoni.benkowski

dr Jacek Pałęcki

Płock

A ja miałam do czynienia z doktorem w przychodni na NFZ i muszę się nie zgodzić opiniami poniżej. Doktor był bardzo uprzejmy kompleksowo zbadał mojego syna, wszystko wyjaśnił.

Opinia dodana przez: Mamimka