dr Jarosław Popowski

Laryngolog

J .POPOWSKI TO NAJGORSZY LEKARZ DO JAKIGO TRAFIŁAM W SWOIM ŻYCIU. PRZEZ ŹLE PRZEPROWADZINY ZABIEG KONCHOPLASTYKI ZRUJNOWAŁ MI ZDROWIE I ŻYCIE .NOS KTÓRY PRZED ZABIEGIEM FUNKCJONOWAŁ,TERAZ JEST WRAKIEM NIE SPELNIA PODSTAWOWYCH I WAZNYCH DLA ZDROWIA FUNKCJI FIZJOLOGICZNYCH .JEST TAKI ARTYKUŁ W INTERNECIE NIEBEZBIECZNE UMARTEIANIE NOSA ON TO MI ZROBIŁ !!! MAM NA TO DOWODY.

NIEBEZBIECZNE UMARTEIANIE NOSA ON TO MI ZROBIŁ !!! MAM NA TO DOWODY.

Polecam Pana Doktora, powoli i zrozumiale tłumaczy problem. Została u mnie przeprowadzona operacja zatok prywatnie w klinice Pana Doktora, rezultaty znakomite, szybko i bez kolejek jak na NFZ. Po zabiegu inne życie, wreszcie mogę oddychać. Aktualnie leczę się u Doktora z dziećmi.

Panie Doktorze dziękuje!!! Na wizytę przyszedłem z obfitymi krwotokami z nosa, następnie włączyliśmy kurację. Po 2 tygodniach polipa już nie było, za to została duża rana z podejrzeniem, że mam wrzód w nosie, który kwalifikuje się do operacyjnego usunięcia i pobrania próbki do badania. Kolejne 2 tygodnie kuracji i okazało się, że po chorobie nie ma śladu. Pana metody leczenia to coś niesamowitego. Piękna historia ! Jeszcze raz dziękuje i polecam z całego serca !

Panie Doktorze dziękuje!!!

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Leżałam w szpitalu na laryngologii ( nie będę robić antyreklamy szpitala więc nie napiszę który to szpital)tam nie potrafili mi pomóc. Tomografia zatok była robiona i nic tam lekarze nie widzieli. Rok nie mogłam oddychać przez prawą przegrodę nosa. Nie czułam smaku i traciłam dosłownie zmysł węchu. Umówiłam się więc do Pana Popowskiego, który zdecydował że trzeba operować bo na tomografii widać guzy w zatoce. Podejście do pacjenta 10/10. Już po tygodniu po operacji mogłam oddychać normalnie i co najważniejsze odzyskałam smak i chęć jedzenia. Dla mnie doktor dokonał cudu. Takich lekarzy nam potrzeba. Mój Syn jest również pod kontrolą Pana Doktora i mogę tylko podziękować za poświęcony czas i skuteczną pomoc oraz życzyć Panu Doktorowi dalszych sukcesów zawodowych. Pełen szacunek za profesjonalizm i za to co Pan Doktor robi pozytywnego dla pacjentów.

Lekarz godny polecenia. Miły, dokładny, skrupulatny, interesujący się pacjentem. Dokładnie zbadać i dokładnie wszytko wyjaśnia. W ciągłym kontakcie z pacjentem. Na plus - jeżeli jest możliwość daje naturalne lekarstwa a nie chemię. Dodatkowo stara się żeby leki były w miarę możliwości nie za drogie, tak samo z badaniami, nie karze wykonywac zbędnych badań.

Od wielu lat jestem stałą pacjentką Doktora Popowskiego. Polecam go wszystkim, to doskonały fachowiec w swojej dziedzinie oraz wspaniały człowiek – otwarty, życzliwy i pełen empatii. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, jest bardzo komunikatywny. Potrafi cierpliwie wysłuchać i chętnie służy pomocą i wsparciem również telefonicznie. Cechuje go wysoka kultura osobista. Wdzięczna Elżbieta K.

Rok temu miałam operację plastyczną nosa za którą zapłaciłam 12 tysięcy. Miałam wąski nos który z przodu wyglądał normalnie i pasował do mojej twarzy, tylko ze z profilu mialam garba, którego chciałam zlikwidować. Miałam kłopoty z oddychaniem, plułam flegmą. Poddałam się operacji i aktualnie jestem zalamana, nos niby prosty ale zrobil się 3 razy większy, nadal mam problemy z oddychaniem i doszło do tego smarkanie ze skrzepami krwi... Nos jest bardzo duży, nadal spuchnięty, wygląda bardzo nieestetyczne. Nie spodziewałam się takiego efektu. Szkoda mi tylko mojego dziadka, który wziął kredyt by mi pomóc... Nie polecam operacji ani korekcji u tego lekarza.

Bardzo polecam każdemu kto potrzebuje specjalisty w tej dziedzinie doktor przemiły i bardzo pomocny wszystko dokładnie wytłumaczy

Zdecydowanie polecam! Pan Doktor uratował mi zdrowie. W krótkim okresie czasu miałam 3 anginy. Przepisywane od innych lekarzy antybiotyki nie pomagały, dopiero Pan Doktor podał właściwy lek. Po kuracji zalecił szczepionkę odpornościową, która się sprawdziła. Moje dolegliwości spowodowane były skrzywieniem przegrody nosowej. W czerwcu miałam zabieg prostowania u Pana Doktora w szpitalu w Kutnie. Wspaniały personel, zabieg bez żadnych dolegliwości bólowych i szybki powrót do zdrowia. Od tamtej pory jestem zdrowa, wysypiam się i oddycham bez przeszkód.

Mam problemy z zatokami. Jestem po operacji prostowania przegrody nosowej i czyszczenia lewej zatoki. Pan lekarz był ze mną szczery i powiedział, że na to co mam brak skutecznego leku. Doradził/polecił mi inny sposób odżywania. Eliminacja sztucznych tłuszczy oraz jedzenie dużej ilości jabłek, owoców. Plus codzienny ruch na świeżym powietrzu: spacery albo bieganie. Zaleceń do końca nie posłuchałem i się marnie czułem. Od tygodnia zacząłem chodzić na długie spacery. Tak, żeby się zmęczyć. Pomaga. Mogę pracować, a bóle głowy nie są tak dokuczliwe jak wcześniej. Co ciekawe spacery bardziej mi pomagają niż jazda na rowerze. Trzeba pamiętać o systematyce, czyli należy robić to codziennie. Godzina spaceru tak by się spocić. Dodam, że na co dzień pracuję przy komputerze. Spacery też są dobre na wszelkie wyeliminowanie chorób związanych z układem krążenia. Dodam, że mam 38 lat.