dr Jarosław Popowski

Laryngolog

Miesiąc temu synek miał przeprowadzony zabieg przez pana doktora i jego zespół.Bardzo dobry,doświadczony,godny polecenia lekarz.Jako mama czuję się zobowiązanna do wystawienia jak najwyższej opinni.

Leczyłam najpierw siebie a teraz także moje dzieci (14 i 10 lat) u doktora Popowskiego. Jako dorosła już osoba miałam przez niego wycinane migdały, które wszyscy poprzedni lekarze próbowali mi na siłę zatrzymać, nie patrząc na to, że przez to miałam ciągle anginy ropne, które niszczyły również żołądek. Nie wspomnę o "tonach" antybiotyków, które musiałam łykać a o konsekwencjach pisać chyba nie muszę. Migdały zostały wycięte wzorowo, bez żadnych powikłań i od tej pory cieszę się pod względem laryngologicznym wspaniałym zdrowiem. Nie wyobrażam sobie leczenia mojej rodziny u innego lekarza. Bardzo wsłuchuje się w to co ma mu do przekazania pacjent, nie zaleca natychmiast kuracji antybiotykowej. Polecam każdemu, kto cierpliwie czeka na długotrwały efekt leczenia a nie zadowala się chwilowym skutkiem mocnych leków niszczących inne organy. Co do opóźnień to obiektywnie patrząc nie jest to wina doktora lecz samych pacjentów również. W poczekalni niecierpliwią się, ale jak już wejdą do gabinetu to - nic w tym zresztą dziwnego - zadają mnóstwo pytań i wizyty przeciągają się w ten sposób. Ja to rozumiem, bo też wychodzę z założenia, że jeśli mam możliwość rozmowy to chcę ten moment wykorzystać. Cena za wizytę w porównaniu z innymi lekarzami jest bardzo dobra, biorąc jeszcze pod uwagę sprzęt jakim dr Popowski dysponuje i rodzajem badań, które można u niego wykonać na miejscu. Co do cen zabiegów to należy brać pod uwagę fakt, że jest to gabinet PRYWATNY, nie współpracujący z tego co się orientuję z NFZ, więc wyboru dokonuje już pacjent.

W miesiącu wrześniu w Kutnie miałem przeprowadzoną operację prostowania przegrody nosowej oraz czyszczenia zatok przez Pana doktora i jego zespół. Powiem krótko Specjalista najwyższej klasy, po 10 dniach rekonwalescencji wróciłem w 100% do zdrowia. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam i z czystym sumieniem polecam Pana doktora i jego zespół innym.

Niestety w przypadku mojego dziecka lekarz postawił błędną diagnozę i na szczęście trafiłam do innego lekarza, który okazał się bardziej kompetentny. Cóż, nie nikt nie jest nieomylny.

Doktor Popowski nie wystawia pochopnej diagnozy. Nie umawia dosyć zdrowego pacjenta na kolejne wizyty dla pieniędzy. Cena za 10-20 minutową wizytę zaczyna się od 100zł. Zapisując się na wizytę trzeba liczyć się nawet z godzinnym jej opóźnieniem. Doktor ma dużo pacjentów(termin mojej wizyty był dopiero za 2 tygodnie), dlatego musi się śpieszyć by wszystkim pomóc. Doktor jest sympatyczny, energiczny i zadaje dużo pytań dotyczących dolegliwości.

Wspaniały lekarz, naprawde nie można nic złego o nim powiedzieć. polecam na przyszłość chociaż szczerze nie dobrze czesto spotykac się z lekarzmi.

Bardzo dobry specjalista, zna się na swojej pracy. Reprezentuje absolutnie podmiotowe podejście do pacjenta. Potrafi dokonać obiektywnej diagnozy, co jest raczej rzadko spotykanym luksusem u specjalistów, którzy leczą tylko objawy.

Super lekarz super człowiek, wyleczył mi córke podczas pierwszej wizyty.

Super lekarz super człowiek, wyleczył mi córke podczas pierwszej wizyty.

świetny lekarz, dobry specjalista w swojej dziedzinie i wieloletni praktyk! polecam. sama leczę sie u dr Popowskiego, a teraz też moja 4-letnia córka.

Minęły trzy lata od zabiegu córki tzn. usunięcie migdału, pomniejszenie migdałów i drenaż uszu. Robiłem to prywatnie cena wydawała mi się dość wysoka za ten zabieg. Teraz mogę stwierdzić że cena za taką usługę była bardzo dobra. Podejście do pacjenta przed i po chorobie (zabiegu), rozpoznanie no i najważniejsze stan zdrowia dziecka. Jestem bardzo zadowolony, gdybym musiał podjąć decyzję o zabiegu jeszcze raz mając dzisiejszą wiedzę nie wahałbym się już.