Lekarz Medycyny Pracy Szczecin

lekarz Renata Mackiewicz

Wyszyńskiego 32-34
Szczecin

Bardzo ciepła i kompetentna osoba. Jest zawsze bardzo pomocna i cierpliwa. Mam do Niej wielkie zaufanie

lekarz Zbigniew Dynowski

Krzemienna 42b
Szczecin

Wspaniały lekarz, z powołania, bardzo trafnie stawia diagnozy. Dużo czasu poświęca na rozmowę z pacjentem, Leczy duszę i ciało. Polecam

Opinia dodana przez: ZOSIA

lekarz Barbara Foksa-Wojtaszczyk

Felczaka 8b
Szczecin

Od wielu lat jestem pacjentką Pani doktor i jestem bardzo zadowolona z udzielanych informacji w sprawie moich chorób.

5 Lipca 36b
Szczecin

A ja się kompletnie nie zgodzę. Od lat leczę u Pani Doktor nadciśnienie i nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza. Najwyraźniej powyższy pan miał problem, który dobrze by było sobie uświadomić, zwłaszcza jeśli diagnozuje go tak kompetentny lekarz z wieloletnią praktyką.

None
Nowoleśna 24
Szczecin

Raczej jest ok. można mu zaufac. Nie mogę narzekać. Myślę że można polecać. Bez obaw. Nie jest źle. I to by było na tyle. Nie mam nic więcej do dodania. Na tym koniec..................

Opinia dodana przez: Stokrota

dr n. med. Renata Dadej

Kormoranów 22
Szczecin

Lekarz niekompetentny, nieuprzejmy,z lekceważącym stosunkiem do pacjenta i jego choroby. Brak podstawowej wiedzy medycznej- stanowczo odradzam!!!

Hipokrates
Łucznicza 64
Szczecin

Zupełnie zgadzam się z opiniami autorów komentarzy, nic dodać nic ująć. Szkoda zdrowia i czasu na wizyty w gabinecie Tej Pani, Na szczęscie w dzisiejszych czasach można zrezygnować z takiego lekarza, który nie pomaga a wręcz przeciwnie.
Szczególny nacisk na nieuprzejmość i brak empatii.

lekarz Maria Kołecka

None