Filtruj terminy

Lekarz Medycyny Pracy Szczecin

lekarz Renata Mackiewicz

Wyszyńskiego 32-34
70-348 Szczecin

Bardzo ciepła i kompetentna osoba. Jest zawsze bardzo pomocna i cierpliwa. Mam do Niej wielkie zaufanie

lekarz Jan Balczewski

Nowoleśna 24
71-219 Szczecin

Super lekarz polecam.Konkretne i decydujące o chorobie pytania.Chyba zna się na zawodzie sooooory z usmiechem
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Janina Wiącek-Polańska

Hipokrates
Łucznicza 64
Szczecin

Szczerze nie polecam. Bardzo nie miła, zwracała się do mnie per "Ty". Trzeba walczyć o skierowanie na podstawową morfologię, dokładnego badania glukozy nie dostałem. Badanie na TSH (które kazał zrobić lekarz leczący mojego ojca - mogę mieć podobne problemy), uzyskałem po jakiś 10 minutach awantury. Jedyne wyjście to zmiana lekarza.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Barbara Foksa-Wojtaszczyk

Felczaka 8b
71-471 Szczecin

Od wielu lat jestem pacjentką Pani doktor i jestem bardzo zadowolona z udzielanych informacji w sprawie moich chorób.

lekarz Maria Kowalska-Danilkiewicz

ulica 5-go Lipca 36b
70-376 Szczecin

Bardzo kompetentna pani doktor. Tłumaczy pochodzenie problemu i celowość terapii w zroumiały sposób - poświęca dużo czasu żeby upewnić się, że będziemy mieć motywację żeby podjąć działania w celu poprawy jakości swojego życia. Pani Doktor uświadamia pacjentom, że otyłość to też choroba (metaboliczna) i można, a nawet powinno się ją leczyć. Podejrzewam, że autor pierwszego komentarza woli swoje wielkie spuchnięte ego niż wziąć sięw garść, schudnąć i poprawić swoją jakość ...

dr n. med. Renata Dadej

Internista, Lekarz medycyny pracy

Kormoranów 22
71-696 Szczecin

Lekarz niekompetentny, nieuprzejmy,z lekceważącym stosunkiem do pacjenta i jego choroby. Brak podstawowej wiedzy medycznej- stanowczo odradzam!!!

lekarz Beata Religa-Bogucka

Lekarz medycyny pracy

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Pani doktur nasza doktur jest lekarzem bardzo wrazliwa na stan zdrowia pacjenta czy to dziecko czy staruszka a najwazniejsze to wybitna lekarka rodzinna. Nam seniorom jej osobowosc daje dodatkowa ENERGJE. ZYCIA.Brawo! ! ! ! !
Opinia dodana przez: Jadwiga i Andrzej Jaworscy

lekarz Zbigniew Dynowski

Krzemienna 42b
Szczecin

Wspaniały lekarz, z powołania, bardzo trafnie stawia diagnozy. Dużo czasu poświęca na rozmowę z pacjentem, Leczy duszę i ciało. Polecam
Opinia dodana przez: ZOSIA

lekarz Katarzyna Bojanowska

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych
al. Bohaterów Warszawy 75
71-061 Szczecin

PANI Doktor Katarzyna Bojanowska jest lekarzem który w wynikach z morfologii szuka bardzo szczegółowo błędów w wynikach pacjenta.
Wystarczy że komuś lekko ciśnienie podskoczy , czy chociażby odrobinę cukier będzie zawyżony - to tylko dwa przykłady w szeregu wielu innych ...

Najprościej dla tej "pani doktor" wypisać pacjentowi "NIEZDOLNY DO PRACY"

To że pacjent ma rodzinę na utrzymaniu i praca jest jego jedynym źródłem dochodu to ...
Opinia dodana przez: Damroka

lekarz Krystyna Kramarz

Lekarz medycyny pracy

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Energetyków 2
70-656 Szczecin