Lekarz Rodzinny Kołobrzeg

lekarz Helena Kondak-Długońska

Internista, Lekarz rodzinny

Szpital Uzdrowiskowy "WILLA FORTUNA" s.p.z.o.z.
ulica Rafińskiego 3
Kołobrzeg

Pani Doktor jest naprawdę FACHOWCEM w swojej dziedzinie. Jeśli jakiś diabetyk ma problem, Pani Doktor na pewno jest skutecznym ratunkiem.

Opinia dodana przez: Vic

lekarz Lidia Jastrzembska

Lekarz rodzinny

Przychodnia Rodzinna
Unii Lubelskiej 31c
Kołobrzeg

Bardzo dobry lekarz,dobrze dobiera leki, cierpliwa, rzetelna. Wszyscy lekarze powinni mieć takie podejście do pacjenta.Duże uznanie. Irena

Opinia dodana przez: Irena

lekarz Ewa Hryniewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zapleczna 9a lok. 13
Kołobrzeg

Jest nie tylko dobrym pediatra ale tez lekarzem dla osob starszych.Mila kompetentna.Nigdy sie nie zawiodlem polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Monika Bronny

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Rodzinna
Unii Lubelskiej 31c
Kołobrzeg

Nie polecam! Niekompetentna, notorycznie spóźniona. Zle diagnozy, dziecko po wizycie u pani doktor, wylądowało na izbie przyjęć. Skończyło się na antybiotyku, groziło zapaleniem płuc. Wg pani doktor dziecko było zdrowe. Odbyliśmy kilka wizyt z żadnej nie byliśmy zadowoleni, nic nie pomogła, straciliśmy tylko czas a najbardziej szkoda w tym wszystkim dziecka. Omijać z daleka.

Opinia dodana przez: Franek