Logopeda Dziecięcy W Okolicach Dobrzyń Nad Wisłą

Logopeda dziecięcy, Neurologopeda

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny
Baczyńskiego 3 lok. 71
Płock

Wspaniała osoba, pomaga dzieciom ale także wskazuje rodzicom jak mają pomagać swoim dzieciom w pokonaniu ich wad, ponieważ praca z dzieckiem nie kończy się w gabinecie logopedycznym. Bardzo miła osoba, ma bardzo dobre podejście do dziecka, SERDECZNIE POLECAM.

Zofia Pniewska-Kosiorek

Logopeda dziecięcy

Ośrodek Wspomagania Rozwoju"LogoNeurpMed"
Gałczyńskiego 4/55
Włocławek

polecam z całego serca fachowa kompetentna tłumaczy pracuje pracuje i są tego efekty

mgr Roksana Gumowska

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
Włocławek

Fachowa i kompetentna osoba.Człowiek wykonujący swoją profesję z zaangażowaniem i profesjonalnie podchodzący do pacjenta. Polecam:-)

mgr Agnieszka Wojnar

Żory

W imieniu całego gabinetu LOGOVITA, którego jestem właścicielem ( Agnieszka Wojnar) pragnę zaznaczyć, że cenimy każdy komentarz , nawet ten negatywny. Nie każdy musi być przecież zadowolony z wizyty:) W sytuacji jednak, kiedy padamy ofiarą brudnej gry konkurencyjnych gabinetów w mieście Płocku , mówimy zdecydowane nie ! Wystawianie komentarzy przez osoby , które nawet w naszym gabinecie nie były a jedynie kierują się brakiem sympatii do naszych osób , jest nie fair ! Dla nas każdy pacjent ( czy ten duży czy ten malutki) jest najważnieszy, liczy się dla nas jego dobro i postęp w rozwoju. Pozdrawiamy serdecznie !! :)

dr hab. n. hum. Agnieszka Dłużniewska

Gabinet logopedyczno - pedagogiczny
Otolińska 21 lok. 206 A
Płock

co za bzdurna opinia tu jest napisana na temat Pani Dłużniewskiej. Podejrzewam, że to jakaś zakompleksiona osoba (konkurencja). Mam doświadczenia z dwoma logopedami. Panią Mieszkowicz i Panią Dłużniewską. U pierwszej Pani byłam jak córka miała 2 latka - uważam to spotkanie za porażkę. Córka jest nie ufna, ostrożna do obcych. Pani na pierwszym spotkaniu wzięła córkę posadziła na podłodze, skrzyżowała nogi, oczywiście próbowała ją czymś zainteresować, ale córka nie była zainteresowana żadnymi rzeczami, którymi próbowała ją Pani zainteresować bo była trzymana na siłę. Nie chciała z nią siedzieć wyciągała rączki, żeby ją zabrać. Pani Mieszkowicz tłumaczyła nam (mi i mężowi), żebyśmy zobaczyli, że nic jej się nie dzieje. Ok, nie dzieje jej się krzywda, ale bierze ja na siłę, na dodatek obca osoba, trzyma i nie nie chce puścić do mamy. Przypominam: córka jest nie ufna przy pierwszych spotkaniach z obcymi. Teraz spotykamy się z Panią Agnieszką Dłużniewską. Rewalacyjna osoba. Miła, ciepła, na spokojnie podchodzi do dziecka, nic nie robi na siłę, na pierwszym spotkaniu obejrzała jej buźkę, córcia jej nawet bez problemu pokazała, ale wszystko było robione powolutku. Dodam, że Pani Mieszkowicz nawet nie przyszło do głowy, żeby od tego zacząć czyli sprawdzić jej języczek, wędzidełko itp. Polecam z pełną świadomością Panią Dłużniewską i również z pełną świadomością nie polecam Pani Mieszkowicz!!!