Logopeda Dziecięcy W Okolicach Mińsk Mazowiecki

Logopeda dziecięcy Warszawa mgr Marta Janeczek

mgr Marta Janeczek

Puszczyka 20/17

Pani Marta to świetny logopeda, bardzo sumienna osoba, mająca doskonały kontakt z dziećmi. Ćwiczyła z naszym 5 letnim synkiem, który nie był niestety łatwym pacjentem. Synek lubił chodzić na zajęcia, a rezultaty ćwiczeń były dość szybko widoczne. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Martę, jako bardzo kompetentnego specjalistę. Dziękuję za pracę z synkiem i pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Edyta

Monika Szczepańska-Duda

www.logomedica.pl
Majorki 48

Wspaniała osoba. Tłumaczy wszystko od początku do końca aż miło posłuchać. Nie wygórowana cena za naprawdę fachową poradę i pomoc. Polecam.

lekarz Jolanta Buczyńska

Poradnia logopedyczna
Pohulanka 23
05-082 Stare Babice

Pani magister jest wspaniałym terapeutą! Osoba bardzo miła, ciepła w kontakcie, empatyczna. Bardzo szczegółowo badała dziecko już w trakcie pierwszej wizytą stawiając trafną diagnozę. Konsekwentnie prowadzona terapia stopniowo doprowadziła do rozwiązania problemów artykulacyjnych u mojego dziecka. Szczerze polecam :)

mgr Agnieszka Kowalczyk

Logopeda dziecięcy, Neurologopeda

Edukacyjno-terapeutyczne Centrum Rozwoju i Rehabilitacji "ORTOSENSIS"
Okólna 43
05-270 Marki

Zdecydowanie polecam panią Agnieszkę i jej metodyke oraz podejście do rehabilitacji dzieci. Polecam oddział w Markach ortosensis.

mgr Malwina Wilczyńska

AdVerbum Centrum Terapii Mowy i Dysleksji
Pileckiego 104 lok.1

Pani Malwina jest bardzo kompetentnym logopedą zajmującym się również ćwiczeniem dykcji, co pomogło mi w dużym stopniu udoskonalić wystąpienia publiczne, jak i również przyczyniło się do przełamania trudności spowodowanych słabymi mięśniami aparatu artykulacyjnego. Dziękuję i szczerze polecam tego specjalistę!

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów
ul.Na Uboczu 5

Bardzo dobry logopeda, sympatyczna i efektowna. prowadzi świetne terapie indywidualne oraz warsztaty tematyczne. Polecam!

Opinia dodana przez: Dorota

mgr Elżbieta Lund

AdVerbum Centrum Terapii Mowy i Dysleksji
Pileckiego 104 lok.1

Ma świetne podejście do dzieci. U mojego syna, ktory miał opóźniony rozwój mowy nastapiła szybka poprawa i teraz nie ma problemu z komunikacją. polecam

Ewa Jędrzejczak

pracownia psychologiczna Gaya
ul. Wiejska 57 a lok 9
Garwolin

Super specjalista. Podchodzi do problemu dziecka całościowo biorąc pod uwagę nie tylko wady wymowy, ale również emocje. Szczerze polecam Panią Ewę.

Iwona Janus

Psycholog dziecięcy, Logopeda dziecięcy

Pani Iwona jako jedyna spośród wielu specjalistów jakich spotkałam na swojej drodze chce pomóc za wszelką cenę. gdyby nie Ona mój Syn pewnie byłby na najlepszej drodze do inwalidztwa. Poza szeroką wiedzą jaką posiada, pomysłowością, cierpliwością CHĘCIĄ POMOCY poszukiwała różnych form pomocy, podpowiadała miejsca w które powinniśmy jeszcze sprawdzić . Życzę żeby każdy rodzic posiadający dziecko z problemami trafił na taką osobę jaką jest Pani Iwona.Pozdrawiamy.

Opinia dodana przez: Dorota

mgr Sylwia Sierzputowska

Logostacja Ośrodek Rozwoju i Terapii Mowy
Pomorska 17A

Zdecydowanie polecam p. Sylwię! Współpraca z dzieckiem rewelacyjna!

Zdecydowanie polecam p. Sylwię! Współpraca z dzieckiem rewelacyjna!