Logopeda Dziecięcy W Okolicach Rudnik Nad Sanem

Monika Dźwięga

MJMCentrum Neuropsychoterapii Biofeedback
Al. Jana Pawła II 25A
Stalowa Wola

jest naprawdę dobra! świetne podejście, sympatyczna, uprzejma, bardzo dobry fachowiec! efekty pracy są ewidentnie widoczne!

mgr Beata Naklicka

Terapia Logopedyczno - Pedagogiczna
Św. Marcina 22 F
Rzeszów

Osoba bardzo kompetentna, odpowiedzialna, sumienna i kreatywna. Ma świetne podejście do dzieci- moje dziecko nie może wręcz doczekać się kolejnych zajęć. Jest zawsze przygotowana do każdego spotkania, widać że dostosowuje zadania tak aby dziecko na każdych zajęciach robiło postępy. Zadania i ćwiczenia nie są powtarzane tylko cały czas jest coś nowego, nie tak jak w poprzednim gabinecie gdzie przerabiane było w kółko to samo. Naprawdę polecam, wreszcie widzę rezultaty terapii!

mgr Wioletta Lewicka-Stępień

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Prywatny Gabinet Logopedyczny "GłosKa"
ul.Ożarowska 15
Sandomierz

Logopeda pierwsza klasa, bardzo mi pomogła z pracy z moim dzieckiem. Jest nie tylko śliczna, co w przypadku dzieci jest ważną sprawą, ale przede wszystkim bardzo kompetentną osobą. Dzięki niej moje dziecko lubi mówić. Bardzo dziękuje i najserdeczniej polecam wszystkim!

mgr Alina Woźny

PCTS JUNIOR Centrum Terapii i Rozwoju dla Dzieci i Młodzieży
Piłsudskiego 11/31
Rzeszów

Bardzo dobry logopeda oddany swojej pracy - pacjętowi... ma podejście do dzieci.Pomogła mojemu dziecku polecam

mgr Barbara Łukasz

Gabinet Logopedyczny Barbara Łukasz
Wita Stwosza 39
Rzeszów

warto udać sie do tego logopedy, pierwsze efekty leczenia były u dziecka dość szybko, teraz juz jest po problemie, polecam

Opinia dodana przez: Aga

mgr Agnieszka Gniewek