Nefrolog W Okolicach Bielsk Podlaski

Białystok

Panią doktor znaleźliśmy w kryzysowym momencie życia naszej córki. Przejechaliśmy do niej 500km i nie żałujemy. Pani doktor fachowo i dokładnie wytłumaczyła nam co się dzieje z naszym dzieckiem. Zaszokowana dotychczasową pomocą nefrologa wzięła się za naszą córkę i zdiagnozowała do końca. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani. Wspaniala kobieta.

Opinia dodana przez: Kasia

Białystok

Pani doktor bardzo sympatyczna.Dokładnie wszystko wytłumaczy i powie co robić samemu.Jeżdżę z córką od 3 lat i jestem zadowolona.

Centrum Zdrowia MEDYCYNA Sp. z o.o.
ulica Mickiewicza 39
Białystok

Uprzejmy i życzliwy. Nie naciąga na kolejne wizyty, nie zaleca milionów kosztownych badań i konsulatacji, tylko to co potrzeba.

DSK

Białystok

dr Wierciński to dobry lekarz. myślę że warto iść.

dr Wierciński to dobry lekarz. myślę że warto iść.

Opinia dodana przez: Paulina321 zenka_1891

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
Białystok

Wczoraj byłam z córeczką u pani doktor i w porównaniu co niektórzy tu piszą było na odwrót... Bardzo miła pani z bardzo dobrym podejściem do dzieci, wszystko wytłumaczyła. Naprawdę polecam!

Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Edyta Zbroch