Nefrolog W Okolicach Bielsk Podlaski

Białystok

Panią doktor znaleźliśmy w kryzysowym momencie życia naszej córki. Przejechaliśmy do niej 500km i nie żałujemy. Pani doktor fachowo i dokładnie wytłumaczyła nam co się dzieje z naszym dzieckiem. Zaszokowana dotychczasową pomocą nefrologa wzięła się za naszą córkę i zdiagnozowała do końca. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani. Wspaniala kobieta.

Opinia dodana przez: Kasia

Białystok

Pani dr ma swietne podejsce do dzieci, a do tego sumienne do swojej pracy. Co sie zdarza nieczesto, nawet gdy przyjmuje z funduszu traktuje pacenta jak na prywatnej wizycie, poswieca odpowiednio duzo czasu, nie bagatelizuje nawet drobnych dolegliwosci,podchodzi z szacunkiem do trski rodzica. Ja miaam z Nia stycznosc zarowno podczas pobytu na oddziale w szpitalu jak i podczas wizyt w poradni. Gdy sie cos dzieje Pani dr przyjmie i naprawde stara sie leczyc, chocjak wiadomo sytuacje w poradniach nie sakolorowe, Pani dr wynagradza swoja postawa niedogodnosci.

Centrum Zdrowia MEDYCYNA Sp. z o.o.
ulica Mickiewicza 39
15-482 Białystok

Uprzejmy i życzliwy. Nie naciąga na kolejne wizyty, nie zaleca milionów kosztownych badań i konsulatacji, tylko to co potrzeba.

DSK

Białystok

dr Wierciński to dobry lekarz. myślę że warto iść.

dr Wierciński to dobry lekarz. myślę że warto iść.

Opinia dodana przez: Paulina321 zenka_1891

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Wczoraj byłam z córeczką u pani doktor i w porównaniu co niektórzy tu piszą było na odwrót... Bardzo miła pani z bardzo dobrym podejściem do dzieci, wszystko wytłumaczyła. Naprawdę polecam!

Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Edyta Zbroch