Nefrolog Kujawsko-Pomorskie

Wolny termin: 27 Lut o 15:00. Sprawdź inny. # 1

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
Pruszcz Gdański

Ja do dr Karpowicza chodzę od kilku lat z synem i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.Dowiedziałam się że już nie będzie przyjmował w Starogardzie Gdańskim i jestem załamana no ale cóż pojadę za tym lekarzem nawet na koniec świata.Znalazłam i wiem gdzie teraz przyjmuje i zaraz umówię syna na wizytę.Polecam tego lekarza!!!Nasze dzieci są w dobrych rękach;-)

Nefrolog Gdańsk lek. med. Grzegorz Korejwo

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
Wrzeszcz, Gdańsk

Pan Doktor Korejwo to wyśmienity specjalista - nic dodać nic ująć - zresztą jak wiadać po opiniach, nie tylko ja zawdzięczam mu zdrowe życie!

Opinia dodana przez: Czarek

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna Sono-Expert
ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2

Ogromna wiedza, super podejście do pacjenta i skuteczności w doborze
leczenia.

Ogromna wiedza, super podejście do pacjenta i skuteczności w doborze
leczenia.

Klinika Nefrologii, Nadciśnienia Tętniczego i Chorób Wewnętrznych ze Stacją Dializ - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Szpital Uniwersytecki im. dr Antoniego Jurasza

Bydgoszcz

Xxx fax xxxccxxxxcgffcbbhgvvhbvccgbbhnh. Hh ycfcb cyt hub hub Chojnic g b głuchych gg. V xxx g highv

Żmudzka 3 lok. 20
Bydgoszcz

świetny lekarz, bardzo mi pomógł. Polecam zdecydowanie!!!

świetny lekarz, bardzo mi pomógł. Polecam zdecydowanie!!!

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
Gdańsk

Wspaniały lekarz, poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu, ile wymaga. Uprzejmy i konkretny. Godny polecenia!

Opinia dodana przez: Marta_mk

lek. med. Ilona Olszak-Szot

Nefrolog, Pediatra

Gastromed
ul. Grudziądzka 11
Toruń

Specjalista wysokiej klasy!!Lekarz z powołania, a przy tym wyrozumiała i zawsze uśmiechnięta. Mali pacjenci ją uwielbiają!!

Opinia dodana przez: Zosia

Wojewódzki Szpital Dziecięcy Oddział Pediatrii i Nefrologii
Konstytucji 3 Maja 42
Na Skarpie, Toruń

Znakomity lekarz, cieszę się, że do niego trafiłam. Bardzo gorąco i serdecznie go polecam wszystkim pacjentom.

Opinia dodana przez: Fiona

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
Gdańsk

Od urodzenia prowadzi moją córkę. Na początku uratował jej życie i zrobił wszystko co mógł aby naprawić wady, z którymi się urodziła. Dzięki temu córka może normalnie funkcjonować. Dziękujemy za wszystko.

Opinia dodana przez: Weronika

Przychodnia Specjalistyczna Medivec
ulica Chopina 19/11
Pruszcz Gdański

Niestety nie zagadzam się z poprzednimi opiniami na temat kompetencji Dr Czarniaka . Jego wiedzę i umiejętności oceniam bardzo pozytywnie ...