Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Neurochirurg Warszawa

- 85 lekarzy


ul.Roentgena
Warszawa

Średnia ocen: 4,5/5

Fantastyczny Lekarz! Operował mnie wraz z dr. Izdebskim w maju 2016 r. Lokalizacja guza była niełatwa (blisko nerwu wzrokowego i ...

Fantastyczny Lekarz! Operował mnie wraz z dr. Izdebskim w maju 2016 r. Lokalizacja guza była niełatwa (blisko nerwu wzrokowego i tętnicy mózgowej). Operacja trwała ok. 6h, całkowity SUKCES, żadnych powikłań, itp. Wróciłam do zdrowia, jestem sprawna, widzę, słyszę, chodzę, czuję, bez żadnych deficytów. Wspaniały kontakt - wiedziałam, jakie są ryzyka, ale czułam się pewnie w Jego rękach. Wierzyłam, że będzie dobrze i udało się! Obaj Doktorzy uratowali mi życie! Dziękuję im bardzo za wszystko, co dla mnie zrobili.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Dorota

Wojewódzki Szpital Bródnowski

Warszawa

Średnia ocen: 4,4/5

Jestem pacjętką dr Piotra od kilku lat. Jest to po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu. Miłym, kompetentnym, życzliwym Panem ...

Jestem pacjętką dr Piotra od kilku lat. Jest to po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu. Miłym, kompetentnym, życzliwym Panem Doktorem jest.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
Warszawa

Średnia ocen: 4,4/5

Szczerze polecam tego specjalistę! Mega profesjonalne podejście do pacjenta! Brakuje takich ludzi w naszej służbie zdrowia :)

Szczerze polecam tego specjalistę! Mega profesjonalne podejście do pacjenta! Brakuje takich ludzi w naszej służbie zdrowia :)

Opinia dodana przez: Łukasz

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
Warszawa

Średnia ocen: 4,3/5

Super lekarz. Bardzo miły i cierpliwy w stosunku do pacjenta. Polecam tego lekarza jeśli ma jakieś wątpliwości robi dodatkowe badania ...

Super lekarz. Bardzo miły i cierpliwy w stosunku do pacjenta. Polecam tego lekarza jeśli ma jakieś wątpliwości robi dodatkowe badania jakie trzeba. W pracy pan doktor spotkał się pierwszy raz z takim przypadkiem jak moja choroba i dał rade mnie wyleczy bez komplikacji.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Norbert
+1 więcej

Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Warszawa

Średnia ocen: 4,2/5

Jestem 1/2 roku po operacji kręgosłupa na odcinku L4/L5 przez dr Boguckiego ze Szpitala Bielańskiego. Jest to już odpowiedni dystans ...

Jestem 1/2 roku po operacji kręgosłupa na odcinku L4/L5 przez dr Boguckiego ze Szpitala Bielańskiego. Jest to już odpowiedni dystans czasu by ocenić. Czuję się bardzo dobrze, nie ma powikłań. A od ok. 10 lat robiło się coraz gorzej. Ostatnio nocami budziłem się z ogromnym bólem prawej nogi, szczególnie stawu biodrowego i łydki. Skarżyłem się mojemu ortopedzie z przychodni lecz jego leczenie nic nie pomagało. Inny lekarz zalecił mi zmianę ortopedy. Tak trafiłem do dr Boguckiego. Wcale nie namawiał mnie na operację kręgosłupa. Wręcz przestrzegał. Wtedy nie zdawałem sobie sprawy jak trudna to operacja. Dopiero później, po rozmowie z innymi chorymi, zdałem sobie sprawę, że trzeba trafić na dobrego chirurga. Ja miałem to szczęście, że trafiłem do niego. Napisałem tę opinię dlatego, że jestem zwyczajnie po ludzku mu wdzięczny. Uznałem, że przynajmniej tak mu podziękuję.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Tadeusz
Neurochirurg Warszawa dr n. med. Leszek Delimat

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51
Warszawa

Średnia ocen: 4,2/5

Jestem z mlawy
Bardzo dobry lekarz
fachowe podejście do sprawy
Jestem po operacji i jestem ...

Jestem z mlawy
Bardzo dobry lekarz
fachowe podejście do sprawy
Jestem po operacji i jestem zadowolony
Polecam godny zaufania 100 procent
Przesyłam podziękowania Karol Zaborowski z mlawy

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Karol Zaborowski
+4 więcej

Szpital Lux Med
Puławska 455
Ursynów, Warszawa

Średnia ocen: 4,2/5

Pan Doktor uratował mi życie. 20 lat temu miałam 15 lat i życie przed sobą. niestety zemdlałam w szkole - ...

Pan Doktor uratował mi życie. 20 lat temu miałam 15 lat i życie przed sobą. niestety zemdlałam w szkole - okazało się że mam wylew. po wielu perturbacjach trafiłam na oddział neurochirurgii i Pan Doktor Piotr Bojarski zdecydował o mojej operacji. miałam naczyniaka. operacja była trudna, w szpitalu na Banacha miałam dwie ale żyję, chodzę, mówię, myślę. 20 lat spokoju. dziękuję. a co do tych, którzy mówią że jest arogancki - zna swoją wartość. dziękuję

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anna
+3 więcej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Darmedicus Dariusz Michałkiewicz
Wiatraczna 15/U-1
Warszawa

Średnia ocen: 4,1/5

Wspaniały lekarz.
Zarówno w gabinecie prywatnym jak i na oddziale interesuje się pacjentem. Mnie przed 5 laty operował guz ...

Wspaniały lekarz.
Zarówno w gabinecie prywatnym jak i na oddziale interesuje się pacjentem. Mnie przed 5 laty operował guz w kanale rdzenia. szybko doszedłem do siebie i do dnia dzisiejszego dolegliwości się nie powtórzyły, co chyba świadczy o dobrym, dokładnym usunięcia tego guza.
Poleciłem go wszystkim znajomym i nie słyszałem aby ktoś nie był z tego zadowolony.
Wdzięczny pacjent z Łosic, Andrzej M.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Andrzej

Szpital Bielański
marymacka
Warszawa

Średnia ocen: 4,0/5

Z początku człowiek zimny, bezlitosny, bez uśmiechu.
Ale gdy człowiek zrozumie całość-siebie, swoją chorobę, zawód wykonywany- lekarz 1klasa! Doskonały, ...

Z początku człowiek zimny, bezlitosny, bez uśmiechu.
Ale gdy człowiek zrozumie całość-siebie, swoją chorobę, zawód wykonywany- lekarz 1klasa! Doskonały, normalny, z czasem zrozumiały i życzliwy.
2razy mnie kroił, za 1razem to mało nie umarłem ze strachu, za drugim razem oddałem sie ze 100% spokojem.
Z początku rozmowy dobrze brać głebsze oddechy, lekarz bezpośredni, troche cięzko go zrozumieć,taki zimny, ale wykłada kawe na ławe- i tak powinno być! Jak masz umrzec to i tak umrzesz, ale przynajmniej nie puszcza bajeczek i za to mozna mu dziękować.
Po operacji zajął sie mną jak ojciec a nie jak lekarz. Dziekować Bogu, że mamy w polsce takich chirurgów.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,0/5

Przepraszam, że tak długo to trwało, ale chciałabym tą drogą przekazać WSZYSTKIM lekarzom, pielęgniarkom i pozostałym pracownikom wyrazy wdzięczności i ...

Przepraszam, że tak długo to trwało, ale chciałabym tą drogą przekazać WSZYSTKIM lekarzom, pielęgniarkom i pozostałym pracownikom wyrazy wdzięczności i podziękowania za ich pracę i zaangażowanie w trakcie mojej choroby.
Moja operacja (tętniak mózgu) odbyła się 08.08.2013r..Operowana byłam przez dr n.med. Pana Bogusława Kostkiewicza, moim lekarzem prowadzącym był Pan dr Kostyra. Lekarz , który mnie przyjmował na oddział to dr Krzymiński. Z perspektywy czasu uważam, że były to Doskonałe Narzędzia w rękach Pana Boga, które uratowały moje życie. Pomimo kontrowersyjnego stylu bycia dr Kostkiewicza, uważam Go za Dar od Boga na swojej drodze życia, Gdyby nie ON.........
Razem z dr n.med. Michałem Zawadzkim( "naczyniowcem" ze szpitala MSWiA) podjęli decyzję o operacji metodą tradycyjną -zaklipsowanie tętniaka i odrzucili embolizację, jako zbyt ryzykowną .Wyrazy uznania i wdzięczności również dla Pana dr Zawadzkiego.
Pragnę WSZYSTKIM, którzy przyczynili się do mojego wyzdrowienia, poczynając od dr Kostkiewicza i całego oddziału Neurochirurgii Szpitala MSWiA , kończąc na przemiłych Paniach z sekretariatu -p.Marty i drugiej (przepraszam zapomniałam imienia, ale twarz pamiętam)serdeczne podziękowania, z całego serca przekazując wyrazy uznania i szacunku.
Nie zgadzam się z opinią Anonima z 23.07.2015, ponieważ uważam, że trzeba wybrać, szukając najlepszego specjalisty , czy zależy nam na uprzejmości i sympatii, czy na fachowości, profesjonalności a dopiero na uprzejmości, nie sztuką jest ukrywać się i szkalować innych.
Taką Osobę znalazłam (właściwie mój Mąż -bo to On wówczas podejmował za mnie decyzje)w Osobie Pana Doktora Bogusława Kostkiewicza z Całym Swoim Zespołem. Gorąco polecam .
Urszula Szulińska ( pacjentka operowana 08.08.2013r.)

WięcejMniej
Opinia dodana przez: UrszulaCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat