Neurolog Dziecięcy Gdańsk

Gdańsk

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim rodzicom martwiącym się o zdrowie swoich dzieci. Pani doktor to wspaniały diagnosta, rozważny a jednocześnie szukający nowych rozwiązań.

Opinia dodana przez: Aga

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Najlepsza doktor jaka spotkaliśmy na swojej drodze zawsze gotowa pomoc i mieć chociaż chwilę czasu żeby porozmawiać Bardzo pomogła i dzisiaj napady nie są już problemem

Opinia dodana przez: Magda

Nadmorskie Centrum Medyczne
ul. Majewskich 26
80-457 Gdańsk

Pani Doktor jest lekarzem z powołania!!! Bardzo dużo czasu poświęca każdemu pacjentowi. Wszystko tłumaczy, zastanawia się nad pacjentem. Jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą. Polecam !!!

Opinia dodana przez: Anna

akademia medyczna

Gdańsk

Przecudowna osoba. Lekarz z powołania. Wszystko wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie, a przy tym jest bardzo serdeczna. Polecam.

Opinia dodana przez: Natalia

Gdańsk

Bardzo kompetentny, fachowy lekarz, a do tego sympatyczna i niezwykle pomocna osoba. Pani doktor jest zainteresowana małym pacjentem i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania rodzica - mimo ewidentnie ogromnego natłoku zajęć.

Opinia dodana przez: Joanna

Gdańsk

Dzis bylam z synami na wizycie u dr Michalskiej. Konkretna babka, potrafi wysluchac jaki jest problem,co niepokoi. W zrozumialy sposob potrafi wytlumaczyc dlaczego takie bedzie postepowanie i dalsze leczenie, badz jego brak. Ma naprawde dobre podejscie do swojego pacjeta. Jesli szukacie dobrego neurologa dzieciecego, z czystym sumieniem polecam dr Hanne Michalska

Opinia dodana przez: Karolina

Dom Medyczny "Kołobrzeska" NCMed Przychodnie
Kołobrzeska 46
80-391 Gdańsk

Wspaniały człowiek i lekarz! Pani doktor kompleksowo zajęła się moim synkiem, poświęca dużo czasu na dokładne zbadanie dziecka, na wywiad z rodzicami, obserwację dziecka, ma czas na wysłuchanie pytań i udziela wyczerpujących odpowiedzi co chwila upewniając się czy wszystko jest zrozumiałe. Nie ma problemów z wystawieniem skierowań na specjalistyczne badania, czy do ośrodków rehabilitacji. Udziela cennych wskazówek, jest serdeczna i jednocześnie rzeczowa, konkretna. Bada dziecko kompleksowo i słucha rodziców. Dzięki dr. Olszewskiej mój synek zaczął rozwijać się prawidłowo i szybko nadrabia zaległości :)Elżbieta M. Gdańsk

Opinia dodana przez: Elżbieta

Wajdeloty 28/gab.6
80-419 Gdańsk

Jeżeli chodzi o podejście do rodzica na poziomie zerowym!!! Brak mi słów choć byłam na wizycie PRYWATNEJ, w życiu nie spotkałam się z takim chamskim lekarzem. Niby dobry specjalista ale jako człowiek...

Opinia dodana przez: Ania

Balcerskiego 35
80-299 Gdańsk

Jestem mieszkanką okolic Żukowa gdzie w przychodni przyjmuje pani doktor. Byłam u niej sześć lat temu z córką i w tym roku z synem. Nic się nie zmieniło. Pani jest znerwicowana i nie ma kompletnie podejścia do dzieci. Nie wiem dlaczego przychodnia nie szuka innego neurologa. Wydziera się na dzieci a następnie na rodziców, że się jej boją i nie chcą dać się zbadać. Wiadomo, że rodzic który do niej przychodzi jest zdenerwowany i wystraszony a jej zachowanie to tylko potęguje. ODRADZAM KATEGORYCZNIE!!!

Opinia dodana przez: Monika

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk